Vytvořili jsme nový online program Zrozeni k hojnosti, který vám umožní, nejen o hojnosti snít, ale především ji žít v realitě svého života. Nemusíte čekat na ideální podmínky. Dozvíte se, co můžete udělat pro svoji hojnost již teď.

My dva jsme udělali velkou změnu v oblasti vědomí i našeho vztahu, proto nám náš dosavadní životní styl přestal vyhovovat. Začali jsme chtít více. Více kvality a radosti ve všech oblastech našeho života. Ale jak se k nim dostat? Dostupné návody a literatura na téma hojnosti nám nějak nefungovaly. Cítili jsme, že nejsou kompletní a že je třeba jít do větší šíře i hloubky.

Rozhodli jsme se tuto oblast hojnosti a kvality v životě prozkoumat sami. A díky naší přirozené zvídavosti, touze po pravdě a ochotě jít do hloubky se nám postupně dařilo poznávat nové a nové souvislosti. Objevovali jsme různá osobní, rodová i kolektivní přesvědčení, která nám nedovolovala vydělávat více peněz nebo omezovala radost v jiných oblastech našeho života. Začali jsme znovu objevovat principy Života, na které jsme jako lidstvo v touze po jiných věcech dávno zapomněli a tyto nově objevené principy hned v životě aplikovat.

Výsledky v našem životě se dostavily. Během dvou let jsme prodali více než 40 000 kusů naší první knihy Smysluplné vztahy, která se tak stala bestsellerem vztahové a rozvojové literatury. Již před Covid obdobím nás život v nás vedl přesměrovat svá podnikání na online platformu (e-shop).

To vše nám následně umožnilo svobodně podnikat a vydělávat peníze bez závislosti na konkrétním místě (Praha) a současných systémových omezeních. Mohli jsme si svobodně říct, kde chceme žít a vybrat si místo svého srdce. I v této oblasti se nám podařilo najít, jak mnozí říkali, téměř nemožné. Velký pozemek na krásném místě, v lokalitě, kterou jsme si vybrali. Bez nutnosti kompromisu. K tomu všemu jsme se postupně naučili zjednodušit svůj život a podstatně zvolnit tempo.

Výsledkem je pocit radosti a více peněz s menším úsilím. Nyní jsme se rozhodli podělit se o naše poznatky s vámi v online programech o hojnosti. 

RADOST — ÚSPĚCH — FINANČNÍ HOJNOST — LEHKOST

CO VÁM PROGRAM PŘINESE?

Úplně nový pohled na téma hojnosti

Zatím nepublikované informace z oblasti individuálního i kolektivního nevědomí, které nás v této oblasti limitují

Uvolnění pocitu radosti a lehkosti ve svém životě

Přijetí nejen pozitivního násobí naši hojnost

Přijetí a osvobození Tvůrce v nás

Možnost začít utvářet svobodně a s důvěrou svůj život

Zhmotnění zdánlivě nemožného – nová realita

Práce se záměry

Pochopení tvorby finanční hojnosti

Konkrétní kroky, jak uvést do reality vaše přání

Všechna videa, záznamy všech webinářů a další materiály vám zůstanou po dobu šesti měsíců. Můžete se k nim vracet a vnímat je v nových životních souvislostech.

SCHÉMA PROGRAMU

1. PODSTATA HOJNOSTI

• Skutečný a falešný pocit hojnosti
• Přejeme si náhražky
• Zákony rovnováhy
• Nástroje tvorby

2. OD VIZE K VÝSLEDKU

• Fáze zhmotňování- uvádění záměru do reality
• Postupné konkrétní kroky
• Nerespektování posloupnosti vede k nekvalitě

3. NAŠE PODVĚDOMÉ BLOKY

• Neznalost mysli tvoří oddělenost od pocitu hojnosti
• Časté programy nehojnosti – limity
• Osvobození Tvůrce v nás

4. CESTOVAT NALEHKO

• Zjednodušení života vede k lehkosti
• Uvolnění proudu finanční hojnosti
• Důvěra v život a spolupráce s ním

ŽIVÝ WEBINÁŘ

• Odpovědi na osobní dotazy k tématům hojnosti či příčin nehojnosti ve vašem životě

JAK PRAKTICKY BUDE ONLINE PROGRAM PROBÍHAT
  • Každé pondělí (od 1. 11. 2021) se uvolní ke sledování jedno video s tématem týdne (viz. Schéma programu) v délce cca 60 minut.

 

  • Na závěr programu v pondělí 29. 11. od 19:00 hod bude živý webinář, na kterém zodpovíme vaše osobní dotazy. Ty nám můžete zasílat po dobu celého měsíce. Záznam webináře vám zašleme a bude také uložený v členské sekci programu po dobu 6 měsíců.

videopozvánka

OHLASY ÚČASTNÍKŮ NAŠICH ONLINE PROGRAMŮ

Program upřímně doporučuji coby nejlepší investici, kterou pro sebe v životě můžete udělat. Pro mě nejsmysluplnější přístup k životu. Skvěle dokazující, že vše je jen na nás, výborný start k pochopení, že nejlepší život máte, je-li podle VÁS! Nic násilného, filozofie programu do sebe perfektně zapadá, každý si najde to svoje, Michal a Michaela mají “štávu”, jsou i vtipní, dobře umí

Upoutávka na program manželů Bartošových mě zastihla v čase, kdy jsem naplno řešila vztahy kolem sebe a hledala svoje já. Přestože jsem viděla hodně videí, knih a dalších materiálů, z nějakého důvodu mě do programu táhl dobrý pocit – to chceš slyšet, kup si to… 😊. Tedy ne logika reklamy, ale vnímání. A ukázalo se, že velmi dobře. První 3 témata pro mě byla zcela zlomová.

Upoutávka na program manželů Bartošových mě zastihla v čase, kdy jsem naplno řešila vztahy kolem sebe a hledala svoje já. Přestože jsem viděla hodně videí, knih a dalších materiálů, z nějakého důvodu mě do programu táhl dobrý pocit – to chceš slyšet, kup si to… 😊. Tedy ne logika reklamy, ale vnímání. A ukázalo se, že velmi dobře. První 3 témata pro mě byla zcela zlomová.

 Jana K.

 

Vzkaz pro další zájemce?

Tento kurz Vás změní. Mě změnil tam, kde bych to vůbec nečekala. Spokojené dny

Hanka

PS: Až budete mít další kurz, ozvěte se ;).

Ve vašem programu  jsem dostal hodně odpovědí i na otázky které by mě ani nenapadli. Program mi ukázal jak to mám, cítil jsem

 

 

Chtěla jsem vám napsat jak životodárný je Váš kurz. Mění přežívání v život, z celého téměř vyléčeného srdce doporučuji !
Děkuji mockrát
Radka, Washington state USA

Program je skvělý, profesionálně připravený, nejde jen po povrchu věcí a je skutečně nabitý informacemi. Není to pro každého. Pokud je

“Konečně dobře zpracované mužské téma. Žádné řeči okolo, hodně aha momentů. Díky.”

Honza S.

Vám oběma ještě jednou mnohokrát děkuji za vaši práci, ochotu sdílet své zkušenosti a vstřícnost. Hledala jsem pomoc u různých lidí, v různých oblastech a s tímto, jsem se ještě nesetkala. Je to velmi

Děkuji Míšo a Michale za váš program Zrozeni k propojení :-)
Program skončil v červenci a dnes je říjen a já se stále k videím a seminářům vracím. Program je plný informací a připadá mi, že stále nacházím informace nové a nové a dávají mi nový smysl. Na seminářích nebo v emailu Míša a Michal zodpoví veškeré dotazy účastníků kurzu a nacítí se přímo na jejich situaci a problém, dostávají se k jádru problému konkrétního tazatele.  Mě jejich odpovědi

Jitka

 

Váš webinář mi moc pomohl, videa jsou supr, mě pomohla si uvědomit hodně věcí, které jsem potřebovala slyšet byly to i odpovědi na dotazy i dotazy samotné co přišly po jednotlivých videí. Mě pomohla

Kurz mi ušetřil 10tky milionů korun. Naučil mě starat se o sebe a ne o druhé. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí změnu ve svém životě

Děkuji manželům Bartošovým.

Pavel S.

Milá Míšo a Michale, chci vám poděkovat za jedinečný program, kterým jste předali pro mě převratné názory a pohledy na všechny možné oblasti života. Velice s vašimi názory souzním, líbí se mi vaše přímočarost a vlastně i jednoduchost. Potvrdili jste mi

Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:)

Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)

Hanka

Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:)

Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)

Hanka

Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:)

Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)

Hanka

Program pro mě byla nejlepší investice do sebe sama. Nemusíte ani souhlasit se vším, co ve videích uvidíte, nikdo to po Vás nechce, nikam netlačí, program Vám prostě ukáže možnost, jak najít svoje vnitřní cítění a díky tomu žít život plnohodnotně podle sebe. Mít prostě radost z toho, že žijete. Že

Kurz mi dal mnoho a rozhodně to nebyla ztráta času a peněz. Když do kurzu půjdete, budete sledovat videa a budete se někdy smát, někdy plakat, jindy budete

Pokud jste ztratili směr svého života nebo dokonce i jeho smysl, tak je program určený právě pro vás.

Posvítí vám na cestu, ve vaší temnotě a dovede vás k sobě samému, k jádru své bytosti, to kým skutečně jste, k pochopení, uvědomění si sebe a svých pocitů.

Program vás zavede do

 Vám, se kterými to vše rezonuje a chcete ve svém životě opravdu jít dál, kurz vřele a z celého srdce doporučuji💟 Tak pokud to ucítíte, neváhejte a jděte do toho;)

Mimo jiné je pro mě největším přínosem

Program mi opakovaně dodal pocit, ze jsem v pořádku a smím být taková, jaká jsem, což je pocit k nezaplacení!! V praxi to bude chtít ještě hodně tréninku, abych si ho udržela i mimo ozdravné časoprostorové ostrůvky videí a webinářů, ale už vím, jak se cítí ten cíl, za kterým jdu. Pomohli jste mi pochopit spoustu

 

CO VÁS V PROGRAMU ČEKÁ?

4 videa (každé cca 60 min). Každý týden v pondělí zveřejníme video s tématem týdne.
1 závěrečný živý webinář, kde zodpovíme vaše otázky ke všem zveřejněným i vašim osobním tématům. Záznam webináře bude uložen v klientské sekci programu.
Všechna videa a záznam webináře vám zůstanou k dispozici po dobu 6 měsíců. Můžete se k nim vracet.

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

 Připojení k internetu.
1 hodinu vašeho času týdně po dobu 1 měsíce.
Mít odvahu pustit staré podvědomé bloky, které vám brání v životě zažívat hojnost a dostatek

CENA PROGRAMU

2500 Kč/ 105 € bez DPH
(celkem: 3025 Kč/ 127 € včetně 21% DPH)

Zveřejňované informace jsou zcela nové a pro utváření skutečné hojnosti velmi efektivní. První běh online programu dáváme vždy za výhodnější cenu a otevíráme tak dveře příležitosti dostupné relativně širšímu okruhu lidí. Jsme si vědomi, že život je o příležitostech a naší schopnosti na ně pružně reagovat a využít jich. To je jeden z principů života v hojnosti. Nyní máte příležitost.

Vibrace hojnosti je velikým posunem a změnou. Změnou každého z nás se mění i celek. Také to je jeden z důvodů proč je nyní cena výhodnější.

 

Vstup do programu:

Program začal  1. 11. 2021
Do programu se v současné době již není možné připojit. Pokud máte o program zájem, napište nám na [email protected] a my vás budeme kontaktovat, jakmile bude nový běh vypsán.

 

Začátek programu za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Náš online program můžete také někomu věnovat jako dárek.

Vstup do programu:

O NÁS

Jsme milenci, přátelé, rodiče, terapeuti a autoři úspěšné knihy Smysluplné vztahy, které se dosud prodalo v Čechách a na Slovensku více než 40000 ks. Kniha se tak stala bestsellerem vztahové a rozvojové literatury.

0
    0
    Můj košík
    Váš košík je prázdný