Ohlasy

Sklizeň naší práce

Cesta příběhů – Knihu čtu a jsem nadšená..ještě žádná kniha mi tolik nedala jako tato..žádné jenom teorie..ale hloubka a poznání se v příbězích..
Děkuji 🫂👌
Charlota Hais

Cesta příběhů –Naprosto skvělá kniha!! 👍Vaše předchozí knihy mi moc pomohly v náročných obdobích, ale tahle je fakt pecka!! Nic podobného jsem nečetl a to mám načteno i ze zahraničí👏 Skvělé!! 

Jan Šťastný

Cesta příběhů –Knihu už mám a už zase stojím nohama na zemi. Velice mi pomáhá v mé nově nabité svobodě 👍
Ilona Železová

Díky moc za to, co děláte a jak velký vliv vaše osvěta má.

S přáním krásného dne,

Tereza Tichá

Cesta příběhů –Právě ji pročítám stránku za stránkou… úžasná. ♥️ Skrze příběhy se mi už otevřelo i mé jedno nezpracované téma, a to jsem cca v 1.čtvrtině knihy.
DĚKUJI 🙏
Renata

Cesta příběhů –Knihu právě začínám číst a už teď můžu říct, že je to teda pecka…❤️Děkuji ..🍀
Marcela Király

Cesta příběhů –Úžasná kniha! Něco takového jsem si právě teď potřebovala přečíst. Děkuji! 😘🍀
Ivona Procházková

Cesta příběhů –Knihu právě začínám číst a už teď můžu říct, že je to teda pecka…❤️Děkuji ..🍀
Marcela Király

Cesta příběhů –Mé ruce se dotýkají designově vydařeného přebalu, oči si prohlíží kolibříky, obdivují, co vše se dá enkaustikou stvořit. A knížka mi voní – novotou, moudrostí a lidskými příběhy. Je mi blízká, jakobych ji důvěrně znala. Je to tím, že mám navnímanou autentičností a hloubku autorů z předešlých knih, kteří jsou za mne pravdiví a zároveň citliví v tom, co předávají.
Děkuji s velkou vděčností.
Ludmila Šrůtová

Som úprimne vďačný za všetky vaše knihy a mnohé ďalšie, za všetky blogy, webináre a iné nástroje, ktoré mi pomohli pochopiť vnímanie života dosť podstatne, že už sa neposudzujem za niečo čo som mohol a neurobil a čo som urobil ale nemal. Že už sa prijímam ako som a slobodnou vedomou voľbou pracujem na svojom živote.
Marek U.

Zrozeni k propojení je  úžasná inspirativní kniha, jednoduše, srozumitelně popsáno, jak fungují vztahy a proč to tak je. Doporučuji také stejnojmenný online program, obojí pro mě byla ta nejlepší investice do sebe sama. Setkání s tvorbou manželů Bartošových pro mne znamenalo doslova životní přerod, neskutečně osvobozující. Doporučuji!!

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Mám ji přečtenou dvakrát, teď si ji průběžně otevírám náhodně a vždy najdu něco, co mě znovu osloví. Knihu, která by mě oslovila srovnatelně, neznám, a to jsem jich přečetla opravdu hodně. Taky jsem nikdy neměla knihu, kterou nejsem ochotná půjčit. Zrozeni k propojení prostě nemá konkurenci, pro mě je tak geniální, že ani mít konkurenci nemůže.

[/bg_collapse]

Radka

Děkuji Vám , 💕🫶💕mluvíte k lidem srozumitelným jazykem, rozplétáte svými rozmluvami mnoho  vztahových otázek. Jsem vděčna, že jsem si vás našla. Vaše knihy mi pomohly nalézt sebereflexi i pevnou víru ve své pocity. Opatrujte sebe i svou rodinu🙏 .

Petra Malákova 

Kniha Zrozeni k propojení je veľmi, veľmi obsažna. Je v nej toho toľko, že ju môžem čítať dokola a vždy tam bude niečo pre mňa nové. Naozaj si nepamätám knihu v ktorej by bolo nahustenej toľko pravdy a ktorá by tým pádom toľko liečila.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Navedie ťa tam, kam treba, aby si sa pozrel a pochopil všetko, čo pochopiť treba. Je to pre mňa terapeutická kniha za ktorú ďakujem 🙏

[/bg_collapse]

Katarina Mikulikova
Psala jsem již dříve, že Vaši první knihu Smysluplné vztahy mám na nočním stolku jako bibli. Kniha Zrozeni k propojení se tou BIBLÍ skutečně stala a moc vám za ni oběma DĚKUJI! Není to kniha na jedno přečtení, lze z ní čerpat neustále, protože životních témat je dost a všechna jsou propojená, nelze ani jedno z nich vynechat! Dííííky🙏❤️😊.
Monika Jurošková
Dobrý den, doporučuji přečít obě dvě knihy od Bartošových. Životní investice 😉
Sonia Hlaváčková

Začala som knižku Smysluplné vztahy čítať. Je to pošušňaníčko! 👍😍Aj napriek bohatým a dlhým životným skúsenostiam v nej nachádzam nové veci, a “aha-pravdy”, ktoré mi docvakávajú. Vďaka, Bartošovci! ❤️❤️
Blanka Bajankova

Přečetla jsem několik knih, většinou mi to trvalo, “musela” jsem si na to udělat čas, něco z toho mě nadchlo, něco mi to dalo, ale nikam mě to extra neposunulo. Ovšem tato kniha Smyslupné vztahy je fantastická, přečetla jsem jí za 2 dny a cítím “poznání”
Děkuji a objednávám další ☺️ Přeji Vám, ať se daří i nadále, budu ráda sledovat Vaši tvorbu 🙏
Pavla Urbanová
Jsem nadšená ze Smysluplných vztahů 😊 skvělá kniha, čtivě napsaná, všechno do sebe zapadá, všechno má logiku….proč a jak se věci dějí, a co udělat proto, aby život šel tím směrem, kterým chceme my – chci já… věřím, že se mi to povede 💪 a přeji to všem, kteří se potřebují také změnit, aby změnili svůj život….držím pěsti 😍 a děkuji autorům 😊      Jitka Poláková
Kniha Zrozeni k propojení a karty k nim jsou skvělý terapeutický nástroj. Od prvního okamžiku používám a výsledky přichází velmi rychle. Nejedná se o žádné ezo, ale o systematickou práci na sobě. Jsem překvapena, jak to jednoduše funguje.
O.Z.
Dobrý den, doporučuji přečít obě dvě knihy od Bartošových. Životní investice 😉
Sonia Hlaváčková
Kniha Zrozeni k propojení je opravdu parádní, vyhovuje mi, že se hned podle obsahu můžu zaměřit na určité téma a také že je to rozdělené do hodně podkapitol. Obsah by měl být výukovým materiálem a povinnou četbou na všech školách. Díky za ní 🙏🤩
Eva Košťálová
Žádnou lepší knihu než Smysluplné vztahy nemám a ani jsem ji nikdy nečetla. Tahle kniha je 🔝 velmi doporučuji 💯❤️
Petra Pacáková

Dobrý den, už to bude rok, kdy jsem si objednala první kousek Smysluplné vztahy do své knihovny. Abych řekla pravdu, tehdy jsem s objednávkou dlouho váhala, byla jsem skeptická, zda se nejedná pouze o kvalitní marketing. Nyní se chci omluvit, jak moc jsem se mýlila.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Jsem dcerou, manželkou, mámou,… co skrze vaše stránky našla cestu k sobě. Tenhle svěží vítr nasměroval celou rodinu k odhodlání žít naplno a pro radost. Ze srdce děkuju

[/bg_collapse]

Soňa
Děkuji za vaši knihu, již jsem vám psala do komentářů na facebooku…
Ale chci se podělit o ještě jeden zážitek.
V okamžiku,kdy jsem knihu dočetla mi přišel do zivota muž….
Takový, o kterém jsem snila již dávno…

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

přála jsem si ho, ale až teď přišel …až jsem pochopila zákony lásky a také si uvědomila svoji vlastní hodnotu a kým doopravdy jsem.

Našla jsem se v této knize, žila jsem životy druhých, pomáhala, zachraňovala a vždy všichni byli na prvním místě, ale na sebe jsem již dávno zapomněla. 

Proto vám chci velmi poděkovat  a do budoucna vydejte další knihy…

[/bg_collapse]

Monika
Díky vaší knize Zrozeni k propojení jsem se oprostila od něčeho totálně toxického a za to vám moc děkuji ❤️ Konečně cítím, že jsem na té správné cestě! Na té své!
Lucie Brynová

Dobrý den, začal jsem číst knihu Zrozeni k propojení a musím říct že je tam popsáno vše, co jsem cítil, ale neuměl vysvětlit. Nemohu se od ní odtrhnout. Skvělý materiál.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Abych potvrdil svou roli, že já jsem dobrý materiál pro tuto knihu, mrzí mě, jako ješitného chlapa, že mužská část kapitoly o rozdělené cestě je tenčí, než ženská😁 ( psáno s nadsázkou, protože v té ženské části je spoustu témat, které jsou šité přesně i na mě ) děkuji.

[/bg_collapse]

Petr Němeček
Vaše kniha Zrozeni k propojení je úžasná👏💖👏 obohacující 💜hluboké, pravdivé, život 🌅Děkuji💖 Dcera se těší,až ji dočtu a půjčím jí🥰
Dagmar Pitnerová
Jsem nadšená, kniha Zrozeni k propojení je plná souvislostí tušených i netušených 🙂 … pomáhá věci vnímat v širším kontextu, uvědomit si podvědomá kolektivní nastavení, která v různých obměnách žijeme … směřuje k životu tady na Zemi, k přijetí vlastní lidskosti …
O.Z.
Mě kniha pomohla pochopit některé moje ex, za což děkuji:) Uvědomil jsem si svoje mezery ve vztahu k sobě a z nich plynoucí jednání. Taky jsem pochopil reakce žen… hodně aha momentů pro mě.
Jan Šťastný
Úžasná kniha, kterou čtete jedním dechem…. Otvírá oči a říká nahlas, co v sobě máme a snažíme se to někam potlačit…. Děkuji autorům za jejich moudrost a lásku, kterou v sobě mají..
Pavlína Lenartová 
Celou knihu jsem přečetla již 2x a stále se k ní vracím, když si potřebuji připomenout, uvědomit… je velkým pomocníkem pro ty, kteří chtějí žít ve smysluplných vztazích. Jsem na cestě sebepoznávání, abych byla připravena na vztah svého levelu😊A velice doporučuji i webináře.

Petra Kohoutová
Dobrý den, právě jsem dočetla téměř jedním dechem.Nyní se musím vracet a číst znovu a znovu-vracet se k tomu, co mě oslovilo. Díky Vám oběma. Bylo to občas kruté číst, s ohledem na výchovu, kterou jsem si prošla a na vžité a nastavené vzorce chování, ale pravdivé. Mám před sebou velký kus práce. Děkuji.

Jana Cindy
“Mam ju…❤uz skoro precitanu ale zostane stale na nocnom stoliku… Spaja vsetko, co som kedy citala do jedneho zrozumitelneho a uceleneho celku a kazda strana je posun v osobnom vyvoji…nielen vo vztahu “von”, k druhym, predovsetkym, vo vztahu k sebe… A to je ten naj”zmysluplnejsi” vztah…😊 Za mna jedine: Dakujem….👍”
Eva Barancová

 

Knihu jsem koupila dceři. Slíbila, že si ji přečte a půjčí mi ji. Také bych se ráda poznala. Co myslíte? Pošle mi vyfocenou stránku přes Messenger. Pak čeká na odpověď. Už cítím, že si budu muset pořídit svoji. Nedá ji z ruky, což mě zase těší. Čtu si tu jednotlivou stránku dokola, abych pochopila, co mi tím potřebovala sdělit. Krásně napsané. Jen mi chybí ten konec. Chci vědět něco dál. Napíšu Ježíškovi. ?

Jami Hejná 

„Dobrý den, Michalko,
děkuji za Vaši ochotu ❤.
Vaši knihu mám již rozečtenou (tento druhý nákup je jako dárek pro kamarádku) a musím říci, že je to jeden aha efekt za druhým. A taky nesmírná úleva.
Jako bych najednou dostala klíč k poutům, které mám skoro celý život na ruce ??
Mějte se moc krásně ?”

Alena J.

“Dostal jsem na knihu tip od kamarádky a presto, ze mi to prislo jako (bez urážky prosím, býval jsem dosti krátkozraký v tomhle ohledu) ezokravina. Říkal jsem si, co už, už jsem vyházel vic peněz za vetsi blbosti.

Pak knizka došla a já se začetl. Za prvně musím rict, ze tohle byla po delsi době četba, na kterou jsem se musel opravdu soustředit.

Ne, ze by to nebylo dobře napsané, spis jsem tak nějak pracoval na pochopeni. A přiznám se, nebylo to vůbec příjemné čteni… teda to čteni jako takový jo, ale to, vidět se v tech příbězích, o kterých čtu. Vidět stejné chyby a vzorce chováni, které sedí i na mě. Rozhodne mě kniha nakopla správným směrem a doporučuji, kudy chodím, ikdyz ne všichni jsou ještě připraveni.

Diky moc, odvážím si říct, ze mi ta knížka změni život. (trosku už změnila, ale porad mam spoustu práce před sebou ? )

Díky a hodně štěsti na cestě k nalezeni sebelásky”

D.R.

Kniha Zrozeni k propojení je pecka!!!! Pro mě překonává Helingera v novém vědomí nastavení vztahů, díky!!!     Miroslava Kosová

Dočítám Vaší knihu Smysluplné vztahy a musím říct, že mi otevřela srdce, oči i duši. Děkuji za tak krásný dar do mého života. Některé věci jsem si už uvědomovala, ale nepřijala. Je dobré to vidět před sebou a vnímat v souvislosti s vlastními pocity a konečně přijmout vše takové, jaké to je. 🙏
Marie Jančárová
Děkuji vám 💐 Díky vaší knize Zrozeni k propojení , jsem pochopila, že nejsem tak špatný člověk. Našla jsem odpověď na mé otázky. Už vím, co se životem.😉Nikola Sobotková

Apeluji na všechny – muže, ženy, mladé, staré, aby tuto knihu, která je s takovou lehkostí a srozumitelnosti napsána, rozhodně věnovali svůj čas a přečetli si ji.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Poznatky, základní principy, uvědomění si životních rolí, které jsou tak jasné a přitom často opomíjené či dnešní dobou potlačované. Zrozeni k propojení je tedy pro mě další povinně-dobrovolná četba

[/bg_collapse]

💜❤ S.V.

Musím se připojit ke chvále. Obě knihy, které mám, jsou naprosto skvělé. Moc mi pomáhají. Děkuji Michale a Míšo. Eva Zelenková

Díky za vaši knihu Smysluplné vztahy❤️. Mně se při jejím čtení změnil život od základu! Za to velké díky! Uvědomila jsem si při jejím čtení co chci a zázraky se začaly dít!
Katka Peterková
Připojuji se k obdivovatelům 😃👍🏻 hluboce transformační, léčivá kniha Zrozeni k propojení 🙏🏻 máte můj velký obdiv a respekt, děkuji ❤️ 
Markéta Bartonová

Mám vašu knihu Zrozeni k propojení a je úžasná. Čítam ju po častiach a vždy mi ukáže kde mám ešte obmedzenia, a mnoho Aha momentov. Ďakujem krásne za toto dielo, je to úžasná 😘 transformačná kniha plná múdrosti 🙏❤️🙏Monika Hinerová

Už ju (Smysluplné vztahy) čítam…excelentne napísaná kniha…a to už mám podobných kníh prečítaných x..hlavne v maďarskom jazyku…musím priznať že Maďari sú v tejto téme top…ale Vy ste ich dali dole👍 Andrea Berenyi

Jsem zatím ve čtvrtce. Nicméně jsem přehodnotil  svou aktuální situaci a snad už naložím se svým životem a svou osobností- povahou tak, jak vlastně chci já. ANO, už se mám rád. Vlastně, jak se zpívá v jedné písničce: nakonec jsou to chyby, to co z lidí dělá lidi….
Radim

Kniha Zrozeni k propojení je neskutočne bohatá na poznanie, veľmi zrozumiteľne napísaná a objavná súčasne…..je to obrovský DAR….ďakujem, že ste ju napísali a podelili sa s nami o poznanie 🙏
Patricie Schmidt
Připojuji se též k vánočním přáním. Jste opravdu skvělí! Mě osobně jste on-line kurzy i knihami pomohli velmi. Děkuji vám nejen jako firmě, ale zejména jako lidem, za vaši práci a přístup. Že to co víte, dáváte dál. Nová kniha s kartami mě nadchla, nikdy jsem se o toto nezajímal, je neuvěřitelné jak některé věci fungují a pracují. 🙂❤👍
Vladislav Heřmanský
Zrozeni k propojení -nejlepší kniha o vztazích mezi lidmi kterou jsem kdy četla. Díky za přímost a odvahu se kterou jste jí napsali.
Vlasta Hlinková
Zrozeni k propojení je krásná kniha, ale opravdu se nedá tzv.zhltnout jedním dechem. Studovala jsem obor Transkulrurní komunikace a k přijímacímu pohovoru jsme měli přečíst knihu Úvod do antropologie. Ale musím říct, že váš úvod knihy je mnohem “pravdivější” a mnohem více vystihující téma než zmíněná kniha. Děkuji 💓
Dagmar Jaklová 
Kniha Smysluplné vztahy je naprosto skvělá. 🍀 A ta druhá….Zrozeni k propojení je pro mě ještě větší pecka. Už dlouho jsem nečetla tak srozumitelně, pěkně a pochopitelně napsané knihy…. zvláště, co se vztahů týká. 🙏💕
Martina Penzešová
Smysluplné vztahy -prvá kniha, ktora naozaj pomáha človeku na ceste k sebe samému. 👍
Eva Šafařiková

Právě jsem obdržela knihu.Moc děkuji za ní,právě jí čtu a potom ji bude číst i manžel.Jsem z ní nadšená a věřím,že nám pomůže.Pečlivě si ji pak uložím a ponechám pro své děti.Jsem ráda,že něco takového existuje.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Určitě tím pomáháte spousty lidem.Přeji si,aby lidi se chovali k sobě,tak jak mají.I Vám přeji jen to dobré,ať se daří a ještě jednou děkuji.S pozdravem  😊

[/bg_collapse]

Štěpánka Bušková
Děkuji za krásné myšlenky, knihy mám přečtené a všem je moc doporučuji. Cesta k sobě a ke své celistvosti je tím, co mi konečně dává v životě smysl, najednou mám energii pro sebe na vše, co potrebuji, a to při 3 malých dětech…je osvobozující přijmout se se vším, cítit své tělo a poslouchat ho, když jasně říká NE!
Paní Bartošová je překrásná žena, tolik vnitřní krásy a síly, nemohla jsem z ní během webináře spustit oči. Jste pro me velkou inspirací! Děkuji Vám oběma za Vaši tvorbu!
Veronika Pacíková
V životě jsem přečetl sotva Čtyřlístek, ale objednal jsem si Smysluplné vztahy a dnes jsem zaspal do práce 😂. Už se nemůžu dočkat na pokračování. Úžasné čtení 👏
Ondřej Kepka
…  Kniha Zrozeni k propojení se vám hodně povedla, jedna z nejlepších knih o vztazích a osobním rozvoji, jakou jsem četl … díky
Petr Hynek 
Webinář  2022 je 🔝
opravdu zcela nový pohled na kvalitu úspěchu a velmi inspirativní vhled do energie tohoto roku.
V rámci ČR jste fakt jedineční v hloubce, kterou nabízíte. Za mě💯
Jan Šťastný

Michala jako kouče velmi ráda doporučuji. Jednoznačně jsem se posunula jak v osobním tak i v pracovním životě. Několikrát jsme ho pozvali i do naší společnosti aby mohl předat svoji úžasnou energii i vědomosti stejně tak mým kolegům.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Je to velmi vědomý člověk, terapeut, kouč, osobnost a přítel. Líbí se mi, že umí otevřít nejen oči, ale i vědomí. Nastartovat člověka v jeho potenciálu a ukázat mu, kde je jeho sebevědomí. Pokud na sobě chcete pracovat, jednoznačně doporučuji začít s jeho knihou Smysluplné vztahy.”

[/bg_collapse]

Šárka Mejstříková – majitelka Favour Finance

“Tahle kniha mi otevřela oči,které jsem stále přivírala.Nad tím,že dvacet let jen dělám něco pro druhé,pachtím se často až do vyčerpání a na sebe vlastně vůbec nemyslím… A čas ubíhá a já si konečně uvědomila, že to jde i jinak. Moc děkuji ❤️”

Jitka Smetanová 

“Dočítám Vaší knihu Smysluplné vztahy a musím říct, že mi otevřela srdce, oči i duši. Děkuji za tak krásný dar do mého života. Některé věci jsem si už uvědomovala, ale nepřijala. Je dobré to vidět před sebou a vnimat v souvislosti s vlastnimy pocity a konečně přijmout vše takové jaké to je. 🙏”

Marie Jančárová

Knihu jsem dostala včera a již pár úvodních stránek napovídá o super díle! Těším se zase na objevování dalších …..Moc děkuji a přeji všem čtenářům pozitivní změny v jejich životech, stejně jako sobě!:-)

Dagmar Hrabinova

„Knihu mohu doporučit. Vzala jsem si ji s sebou na dovolenou, kdy jsem si ji mohla v klidu přečíst. K jednotlivým pasážím jsem se dokonce vracela. Nikdy jsem to s knihou nedělala, ale některé myšlenky a rady jsem si i podtrhala. Pomohla mi vidět to, co jsem nedělala správně. Děkuji.❤”

Martina Zemanová

Knihu Smysluplné vztahy jsem přečetla jedním dechem. Velice inspirativní, doporučuji přečíst všem 🙂
Albina Kočová

“Ještě jednou moc děkuji za vnesení Vašich poznatků a zkušeností do něčeho tak jednoduchého a obyčejného, jako je Vaše kniha, která mi otevírá stále nové možnosti. Čtu si v ní opakovaně a vždy je pro mě novým zdrojem energie, úlevy, svobody a snadné víry, že můžu mít cokoliv v životě budu chtít, pokud tomu dám šanci a soustředění.?.”

Pavla Hýblova

Skvělá kniha 👍🤩😍 V každé kapitole se najdete !
Poznatek, který ve mě zůstane napořád: většinou sebou necháme manipulovat, když cítíme vinu.
Brzy budu číst znovu 👍 Děkujeme ❤️
Simona Harazímova

“Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!”

Jana Stožická

Jsem nadšená 😊 Smysluplné vztahy je skvělá kniha, čtivě napsaná, všechno do sebe zapadá, všechno má logiku….proč se věci dějí jak se dějí a co udělat proto, aby život šel tím směrem kterým chceme my – chci já… věřím, že se mi to povede 💪 a přeji to všem, kteří se potřebují také změnit, aby změnili svůj život….držím pěsti 😍 a děkuji autorům 😊
Jitka Poláková

Zrozeni k propojení je nádherná kniha..❤️❤️❤️… To ani nie je kniha, ale Biblia 21.storočia, novej doby. Nádherná a prenadherná. Najlepsia, aku som kedy čítala,, a to som ich prečítala mnoho.[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Neviem ktorú čast skor čítat… Velmi ma upokojila… Dodáva mi pokoj a jasnost. Dostávam a prijimam z nej vela potvrdení toho co som citila a myslela si, len moj vnútorný konflikt ma spochybňoval, pretože som sa v tom mysleni a cítění cítila byť osamelá … Mnoho odpovedí na mnoho otázok a mnohé eště pridu…. Nádherne dielo, za ktoré ďakujem a sklaňam pred vami poklonu Michal a Michaela Bartošovi…. 🙏❤️ 🌞 A nech sa vam stále darí a stále prekvitate ❤️ 🍀

[/bg_collapse]

Beata

 

Dobrý den,
chci poděkovat za Váš podcast, který připravujete se svojí ženou, zejména za poslední epizodu “V sexu stále jen ladíme formu”. Mluvil jste mi z duše. Sdílela jsem ho mezi svými přáteli, tohle by měl slyšet každý. Přeji Vám jen to nejlepší.

Eva

 

Srdečně zdravím milá Míšo a milý Michale, je moc fajn si občas přečíst nějaké to připomenutí z knihy, děkuji. Brzy to bude rok, co začal online program. Pro mne to bude rok největších životních změn, něco se promítlo navenek, ale mnohem větší změny se udály uvnitř mne, v mém nastavení. Ne

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

ustále z Vaší tvorby těžím, pomáhá mi, inspiruje mne, fascinuje, obdivuji ji, mluvím o ní a cítím obrovské nakopnutí do života, kterého se mi od ní dostalo. A změny se dějí neustále, pořád se skládá ta veliká mozaika života… jsem šťastná, že už mě neděsí, ale baví.

Ať se daří, mějte se hezky, děkuji

[/bg_collapse]

Radka od Jaroměře 

 

 

Miluji vaši knihu Zrozeni k propojení, dalo by se říct národní poklad,  dočetla jsem část pro ženy a teď se nořím pochopit ten mužský pocit, podstatu, většina textu je tak potřebná právě v tuto chvíli, až si říkám, že jsem si to přivolala, neuvěřitelné, a přitom nejspíš vědomé🙏❤️🙏
Nela Krumholcová

Krásná moudra..děkuji za ně. Jsem po rozchodu a moc mi Vaše vedení pomáhá.V té nejtěžší fázi v létě jsem díky Smysluplným vztahům hodně pochopila a ulevilo se mi.Těším se na Ježíška,neb budu mít pod stromečkem knihu Zrozeni k propojení..💞
Jana Bláhová

Knihu mám doma a díky tomu, že se mi dostala do rukou, jsem se rozhodla k velkému životnímu kroku. Když jsem knihu četla, poznávala jsem popisované situace a vzorce chování, jako by byla psaná o mě a o mém manželovi. Uvědomila jsem si, že takhle nechci prožít zbytek svého života a intenzivně pracuji na změně. Děkuji za životní příležitost, přišla za 5 minut 12! 👏👏👏
Barbora D.

Přiznám se, že mě tenhle webinář (2022) dost nakopnul. Hlavně to, že jsem vyměnila starý pohled za “Co o mě vypovídá…?” Prehodnocuji právě všechny aspekty mého života (minulého i současného) a upřímně přiznávám, že cítím velkou změnu. Úlevu, přijetí a zároveň chuť se vším pohnout.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Jakkoliv, ale kupředu. Což je po období stagnace posledních pár měsíců příjemná vlna optimismu a energie. A konečně je tento nový mix silnější než nejistota a strach.

Děkuji vám oběma ještě jednou ❤️ vážím si, co pro nás děláte.

[/bg_collapse]

Radka Cern
Již mám knihu Smysluplné vztahy doma a pár desítek stran za sebou a musím říct,že jsem moc spokojená. Hezky napsané,je tam spousta zajímavých postřehů,které si člověk v každodenním životě ani neuvědomuje. 🙂 Dala bych to hned jako povinnou četbu pro každého
Kristyn Gray 
Mužských komentářů jsem našel minimum. Rozhodně ale knihu doporučuji i mužské části populace. Všem, kdo v životě cítí nějakou disharmonii, neúplnost, nenaplněnost, nespokojenost. Jednoduché pravdy, s kterými jsme se třeba i potkali, zase z jiného úhlu. Opakování matka moudrosti. Děkuji za připomenutí zapomenutého a také představení nového.
Michael Woide
Dnes jsem přečetla vaši úžasnou knihu. Během jedné deštivé neděle. Je to k nevíře, jak mě pohltila. Nikdy dříve jsem u knihy nevydržela déle než hodinu. Děkuji vám za ni, otevřela mi oči v mnoha směrech.😊
A.K.

Zdravím Vás Bartošovi.Vaše kniha se stala pro mě inspirací na cestě životem. Na cestě jsem už dávno, leč uvědomuji si to až nyní. V knize je obsaženo tolik moudra, pravdy a hlavně lásky, že se nemohu nezeptat odkud jste všechny tyto krásné informace získali.

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Jedná se opravdu čistě o vaše terapeutické a osobní zkušenosti, nebo jste čerpali i z vašeho nitra, srdce, duše apd., jakkoli to chce kdo nazvat. Děkuji za Vaší knihu a případnou odpověď, na které vlastně ani moc nezáleží, jelikož kniha už plní svůj účel.

[/bg_collapse]

Honza

Smysluplné vztahy – výborná kniha, veľa mi dala a určite sa k nej ešte vrátim. Dobré je mať ju doma.

Lídya Rozumová

Dostala jsem knížku jako dárek, a rozhodně mě nezklamala. Mám přečteno, v mnoha odstavcích jsem poznávala samu sebe. Určitě skvělá kniha a pomocník, budu se k ní často vracet. 💞

Lenka Vajsová

“Kniha úžasná. Jednoduše psáno, bez zbytečných pojmů a jasně uvedeno na příkladu. Nemám ještě dočteno, ale líbí se mi a jsem ráda, že si mě našla v malém knihkupectví “

Eva Mertlová

Šťastný den! Po několika týdnech, spíše měsících hledání jsem konečně našla tuhle knihu. Byla překvapivě…

[bg_collapse expand_text=”Číst více” collapse_text=”Číst méně”]

Mezi knihami o háčkovaní. A miluji synchronicity. Včera jsem si nadělila den sama pro sebe. Vybavila muže jídlem, sedla do autobusu odjela na okraj Prahy a celý den jsem kráčela po obvodu okresu. A dne otevřu knihu se záložkou na straně 57: Prostor pro sebepoznání – čas pro sebe… 🥰 (knihu jsem přečetla již několikrát, nikoliv jen do strany 57…)

[/bg_collapse]

Markéta Dolníčková

“Také jsem dočetla! Úžasné, jak, je to jednoduché a jak složitě lidé žijí a trápí se… Musím číst ještě jednou, protože jsem se rozptylovala tím na kolik lidí kolem mě by všechny ty rady ,,seděly”, a jak by jim to pomohlo… (včetně mě v některých kapitolách) vážně stojí za to si knihu přečíst a zamyslet se. Díky.”

Iveta Dohnálková

Kniha Zrozeni k propojení 🥳  musím přiznat, že ač jsem teprve na straně 23, už teď mě zaplavila spousta pocitů, nejsilnějším z nich zdá se být vděčnost. Tam, kde byla dřív až arogance a odsuzování, je dnes vděčnost a uvolňující výdech. Zvláštní. Jsem zvědavá, jak silný bude zážitek ze zbytku knihy. A.A.

“Čtu ji už podruhé. Mám ji popsanou a podtrženo spousty pasáží… Děkuji za ni. Otevírá věci dávno zapomenuté a uzamknuté.”

Gabriela Kallová

“Krásný den, Míšo a Michale!
Čtu vaši knihu. Vlastně nečtu. Já s tou vaší knihou mluvím. Jsou to mé vnitřní promluvy. Bývám nadšená, překvapená, dojatá i vděčná. Listovala jsem si knihou už i v koronačase, ale až ted‘ jsem ji pustila k sobě naplno. Jdu s ní ruku v ruce pomalu, prázdninovým tempem a přitom je to hluboká práce. Vždy v sobě nechávám nějaké téma chvíli žít……str. 9…“Díky mým dosavadním zkušenostem jsem měla strach, že nic lepšího není. Nastal čas to vše, co už jsem věděla, uvést do reality.“ YES! ? Děkuji za inspiraci!❤️”

S. Dubnová

Dobrý den, dostala jsem knihu od kamarádky k padesátým narozeninám. Knih na téma vztahy jsem za celé mé 26 leté manželství přečetla hodně, ale tato mi konečně otevřela oči, proč vztah s manželem nevyšel. Měli jsme každý jinou barvu 😊 A taky jsem se zavděčovala každému už od dětství a tak jsem úplně zapomněla na sebe. Nynější partner, kterého mám vedle sebe, si vaši knihu přečetl taky a musíme říct za nás oba, že jsme si řekli, hlavně žít a nechat žít. A nebát se mluvit a mluvit o našich snech a potřebách. Děkujeme za krásně srozumitelně napsanou knihu. 😌”

J.Hlinková
Přečetla jsem toho hodně a ve vaší knize vše popisujete krásně srozumitelně a uchopitelně ❤️ Děkuji ❤️
Marie Suková

“Jsem ráda, že na českém trhu jsou knihy a psaní tohoto ražení, často chci některé úžasné psaní sdílet a spousta lidí neumí anglicky teď mohu vás dík”

Nikola

Smysluplné vztahy – jedna z nejúžasnějších knih, co jsem kdy četla ❤ A to jsem vášnivý čtenář 😊 Mám z ní všude poznámky a pravidelně se k ní vracím. Děkuji vám za ni!!! ❤
Simona Cinková

“Dobrý den, opravdu z hloubi své konečně šťastné duše bych Vám oběma chtěla poděkovat za úžasnou knihu, která mne posunula, usadila a ukázala směr, kam mám jít. Donutila mne po spoustě letech hledání všeho najít sama sebe…je to úžasné!!

Hledám, pracuji na sobě a je to moc příjemné!! Konečně…
V knize mne bavilo, že se mi po přečtení určité kapitoly a prožití dané věci odkrylo hned něco dalšího a šup…bylo o tom na další stránce!! Toto se mi stalo několikrát a bylo to tak vyživující, že to ani nedokáži popsat…
Znova a znova MOC DĚKUJU!!! Tuhle knihu rozhodně nikomu nepůjčím, budu se ke spoustě věcí vracet. ?”

Lenka Kubíková

“Dobrý den. Knihu jsem koupila jako svatebni dar, ale nedalo mi to a pred predanim jsem si ji precetla, z vetsi casti. A uvedomila si ze ziju svuj zivot tak abych necitila… bolest, lasku, sebe! Neuveritelne! Jsem z toho v uzasu…. Kde jsem na sve ceste tak zatvrdla? Dekuji. Budu si ji muset objednat znovu ?.”

Daniela V.

“Dobrý večer pán Bartoš. V piatok mi prišla knižka Smysluplne vzťahy.. Zo srdca vám ďakujem.. Je neskutočna.. Famozna.. Nasla som sa v rôznych častiach.. A dala mi opäť o niečo širší pohľad na život.. Vzťahy,. A rôzne životné situácie… Som vám nesmierne vďačná.. Za každé slovo.. Radu.. Odporúčanie a vysvetlenie.. Otázky.. Všetko dobre želám vám.. Aj rodine..”

Diana Dreninová

“Dobrý den pane Bartoši,před několika dny jsem dočetla Vaši knihu
Smysluplné vztahy.Je pravda,že jsem jí zhltala a v budoucnu se k ní
opět vrátím.V některých kapitolách knihy mi připadalo,že jsem to já o kom píšete.

Jsem jedna z těch, která se celý život starala o rodinu a druhé a zapomínala na sebe až to dospělo do takového stádia, že jsem se vyčerpala jak fyzicky, tak psychicky a v současné době jsem v pracovní neschopnosti. Začínám více přemýšlet o sobě a mém životě a snad se mi podaří dospět do takového stavu abych se měla ráda a přála bych si aby se mi to podařilo. Moc Vám i Vaší paní děkuji za knihu, kterou jste napsali a která mi dala to se více nad sebou zamyslet a krůček po krůčku se dávat dohromady jak psychicky, tak i po fyzické stránce.
S pozdravem hezkého dne.”

Irena K.

“Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-). Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.”

Petr Fišer, Liberec

Kniha Smysluplné vztahy je skvělá ! Dokonce tak moc, že už se mi po zapůjčení nevrátila domů 😉
Andrea Aries

Klobúk dole pred Vami Bartošovci , mám knihu Smysluplné vztahy, ktorá mi otvorila otvorené oči ešte do konania …dnes som autentická , slobodná od vzťahu a citim sa veľmi svieža a verná sama v sebe .

Presvedčená , že keď miluješ, pustíš toho druhého, aby žil a staral sa o seba a rástol ….keď nám ma v tomto živote niekto prináležať a zdieľať sa s nami v láske a radosti, on sa objaví v správnom čase ….💝🙏👍🏻

Diana Chmelářová

 

 

“Mam knihu a je skvěle napsána . Doporučuji kdo ji nemá . Já jsem prošla změnou ne diky této knize , ale přesto jsem si jí koupila a zhlédla i webinař pána a paní Bartošových. Mluví ze života a to hodně otevírá oči a mysl a ❤️.”

Daniela Fiantová

Na týdenní dovolené jsem knihu Smysluplné vztahy přečetl třikrát. V životě jsem se cítil jak vyvrhel s velikými pochybnostmi o sobě, a teď mi duše zpívá. Děkuji.
Jiří Sládek

“Poměrně dlouho jsem otálela než jsem se rozhodla pro koupi vaší knihy Smysluplné vztahy. Dnes jsem ji dočetla, doslova dostudovala?Od začátku

se mnou rezonovala a já v duchu jásala, že konečně někdo napsal to, co jsem vždy intuitivně cítila, ale díky zažitým vzorcům chování a nedůvěře v sebe, potlačovala a ze strachu nepřijetí ostatními, nežila. Bonusem Vaší knížky je pro mě i skvělá část o firemních vztazích. Mockrát děkuji ?♥️?a přeji hodně spokojených čtenářů i klientů.”

Veronika Kruličková

Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.
Irena Porzerová

“Dobrý den, jedním slovem úžasné! Knihu jsem právě dočetla a pochopila další, nové věci o sobě. Naprosto souhlasím s vaší vizí a líbí se mi, jak píšete jasně, stručně a upřímně, žádný med kolem pusy, jak to některé z knížek (autorů) dělají ? děkuji moc! ?”

Kristýna Klasková

“Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.”

Eliška Konviktská, Praha

“Knihu doporučuji všem. A hlavně každému přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…”

Dana Hujerová

“Dnes jsem ji dočetla a opravdu mi změnila pohled na některé věci, teď jen na sobě zapracovat. Doporučuji všem.”

Lenka Macková

Vaše kniha Smysluplné vztahy půjčená, přečtená. Kupuji, tu musím mít doma. Je to bible o vztazích. Děkuji
Adéla J.

 

 

“Děkuju za nádhernou knížku. Ještě jsem ji nedočetla, jsem teprve na straně 104, ale už teď mohu říct, že je to nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla ( a četla jsem jich spoustu ?). Připletla se mi do cesty úplně náhodou v hodně těžkém období , které trvá už roky a je horší a horší. A přišla úplně v tu nejvhodnější dobu, protože poprvé za šest a půl roku, od té doby co se narodila dcera, mám volný nejen den, ale dokonce celý týden, takže můžu číst a o všem si v klidu popřemýšlet. To o čem píšete nádherně funguje. V neděli se mi podařilo vyrovnat se s jednou moji obrovskou „chybou“ z hodně vzdálené minulosti a dnes jsem si ujasnila postoj k velkému problému, který teď řeším a silnou úzkost najednou vystřídal nádherný pocit klidu, který skoro ani neznám. Děkuji.”

Markéta V.

” Smysluplné vztahy- moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.”

Irena Porzerová

“Knihu Smysluplné vztahy nyní čtu, ukázala mi, že mnoho věcí musím změnit a to díky jinému myšlení. Je krásně napsaná. Je v ní mnoho moudrosti.”

Zuzana Kaplanová

 

 

“Mam knihu a je skvěle napsána . Doporučuji kdo ji nemá . Já jsem prošla změnou ne diky této knize , ale přesto jsem si jí koupila a zhlédla i webinař pána a paní Bartošových. Mluví ze života a to hodně otevírá oči a mysl a ❤️.”

Daniela Fiantová

“Děkuji za knihu. Už teď hltám každé slovo a mám pocit , že už to samo je léčivé. Vědět, že něco se neděje jen mě a že se moc v tom nerýpu, ale že když se mi něco pořád opakuje, tak to není jen tak. Je nádherně napsána. Je cítit, že nesdílíte jen naučené postupy ale opravdu prožitky. Mooc děkuji, už teď veliká úleva a těším na další stránky. Děkuju, děkuju, děkuju??❤️”

Anna

Právě čtu…. Knihu Smysluplné vztahy bych přečetla během pár hodin, protože se od ní nedá odlepit, ale člověk musí. Protože to, co vyčetl, se musí zpracovat, v sobě. Úžasná kniha.
Andrea Konečná

“Jsem teprve na cca 30 straně, a už mám pocit, že se vidím jinak než dřív, moje nejlepší investice do sebe ….”

P.

“Také čtu. ..tato knížka mě už vše jen potvrzuje. Doporučuji všem. Chcete změnit svět? ….začněte u sebe. ..Krásný den a lásku všem.”

Marie Kohoutová

“Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života. Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.”

Martina Roubalová, Plzeň

“Šla jsem intuicí neomylně celý život za pravdou a jdu stále, mám ještě mnoho před sebou, co chci změnit a těším se na to. Nyní už ale bez jakýkoliv výčitek a pochyb. Vaše kniha mě v této části mojí osobnosti zcela osvobodila. Žádné “ kecy v kleci „, duchovní šílenství a filosofická dogmata. Jen zkušenost a objektivní pravda. MOC DĚKUJI ???.”

J.V.

“Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ…..
…vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje……přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo !”

Lucie H.

“Na psaní recenzí je těžká jedna věc. Měli byste sepsat cosi slovy nepochytitelného do slov. Něco, co se nedá dost jednoduše popsat, u čeho člověk zkrátka musí být. Můžu tedy říci – byl jsem u toho… a bylo to náramně dobré. Byla to terapie založená na trochu jiných, než konstelačních základech, práce s moudrostí těla, velmi intuitivní a uvolňující…ale jak jsem řekl, slova jen chabě popisují realitu….

Míšu znám již léta, a i za jejího vydatného přispění, jsem se svým životem, doufám, udělal nějaký kusanec práce. Po roce, kdy se změnilo v mém životě snad úplně všechno, kdy jsem konečně pochopil gró svého života a začal ho žít, jsem si říkal, že už je to v zásadě dobré a z nejhoršího jsem venku. To, co jsem dřív hledal, jsem konečně nacházel, a především reálně žil. Přesto jsem cítil, že ve mně dříme ještě cosi nevyřešeného, nevyřčeného, něco, co je třeba jaksi „docvrnknout“, tak jsem si řekl, že se na to s Míšou podívám. Jedním z fyzických příznaků, které se mi poslední dobou objevovaly, byly zablokovaná záda. I když jsem fyzicky docela skuhral, nějak jsem věděl, že ona příčina bude vězet někde hlouběji. No a pak přišla terapie a díky Míše jsem uviděl, kde je zakopaný pes, blok jsme rozpustili, poléčili, vrátili nevědomky přejatou energii tam, kam patří, a od té doby jsem v klidu a po bolesti ani památky.

Zní to celkem banálně a ve své podstatě to i banální je, ale to je na tom právě to kouzlo – spousta věcí v životě je ve skutečnosti docela jednoduchých. Míšina práce má pro mne jedno významné plus, je jemná, určitým způsobem pečující a pozorná, a zároveň v jiném smyslu přímá, jasná, průzračná až nekompromisní. Ukazuje věci takové, jaké jsou, což z jednoho úhlu pohledu může být neskutečně osvobozující a úlevné, a z druhého úhlu pohledu nebezpečné a děsivé. Záleží na vás, čemu v životě dáváte přednost. Pokud jdete cestou Pravdivosti jako já, pak vám mohu Míšu jako terapeutku vřele doporučit”

Štěpán Tušják

“S Míšou se znám již delší dobu a tak znám i část její cesty, kterou sama prošla. Není dokonalá, ale je pravdivá.
A k tomu pomáhá i svým klientům. Její konstelace jsou něco velmi speciálního. Nedají se popisovat…musí se zažít. I při skupinové práci jsou tvořené každému přesně na tělo.
Pravdivost k sobě, je to, co pomáhá nalézt i mě.

Posvítí tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba. A svítí jasně…velmi jasně až to někdy bolí…pokaždé to ale stojí za to!
Tři setkání z cyklu VNÍMÁNÍ byla pro mne návratem k sobě. Pomohla mi přestat sebou vláčet stará závaží a začít dělat věci jinak…
Ráda posvítí i Vám. Je potřeba se jen rozhodnout…

Velké ocenění a díky za to co děláš. S Tvojí pomocí měním svůj život.”

Mellisa

0
    0
    Můj košík
    Váš košík je prázdný