Vaše ohlasy

SKLIZEŇ NAŠÍ PRÁCE

Děkuji za vaši knihu, již jsem vam psala do komentářů na facebooku…
Ale chci se podělit o ještě jeden zážitek.
V okamžiku,kdy jsem knihu dočetla mi přišel do zivota muž….
Takový, o kterém jsem snila již dávno… přála jsem si ho, ale až teď přišel …až jsem pochopila zákony lásky a také si uvědomila svoji vlastní hodnotu a kým doopravdy jsem.
Našla jsem se v této knize, žila jsem životy druhých,pomáhala,zachraňovala a vždy všichni byli na prvním místě, ale na sebe jsem již dávno zapomněla.
Proto vam chci velmi poděkovat  a do budoucna vydejte další knihy…
Monika
Jedna z nejúžasnějších knih, co jsem kdy četla ❤ A to jsem vášnivý čtenář 😊 Mám z ní všude poznámky a pravidelně se k ní vracím. Děkuji vám za ni!!! ❤
Simona Cinková
Mě kniha pomohla pochopit některé moje ex, za což děkuji:) Uvědomil jsem si svoje mezery ve vztahu k sobě a z nich plynoucí jednání. Taky jsem pochopil reakce žen… hodně aha momentů pro mě.
Jan Šťastný
Úžasná kniha, kterou čtete jedním dechem…. Otvírá oči a říká nahlas, co v sobě máme a snažíme se to někam potlačit…. Děkuji autorům za jejich moudrost a lásku, kterou v sobě mají..
Pavlína Lenartová 
Celou knihu jsem přečetla již 2x a stále se k ní vracím, když si potřebuji připomenout, uvědomit… je velkým pomocníkem pro ty, kteří chtějí žít ve smysluplných vztazích. Jsem na cestě sebepoznávání, abych byla připravena na vztah svého levelu😊A velice doporučuji i webináře.

Petra Kohoutová
Dobrý den, právě jsem dočetla téměř jedním dechem.Nyní se musím vracet a číst znovu a znovu-vracet se k tomu, co mě oslovilo. Díky Vám oběma. Bylo to občas kruté číst, s ohledem na výchovu, kterou jsem si prošla a na vžité a nastavené vzorce chování, ale pravdivé. Mám před sebou velký kus práce. Děkuji.

Jana Cindy
“Mam ju…❤uz skoro precitanu ale zostane stale na nocnom stoliku… Spaja vsetko, co som kedy citala do jedneho zrozumitelneho a uceleneho celku a kazda strana je posun v osobnom vyvoji…nielen vo vztahu “von”, k druhym, predovsetkym, vo vztahu k sebe… A to je ten naj”zmysluplnejsi” vztah…😊 Za mna jedine: Dakujem….👍”
Eva Barancová
Knihu jsem koupila dceři. Slíbila, že si ji přečte a půjčí mi ji. Také bych se ráda poznala. Co myslíte? Pošle mi vyfocenou stránku přes Messenger. Pak čeká na odpověď. Už cítím, že si budu muset pořídit svoji. Nedá ji z ruky, což mě zase těší. Čtu si tu jednotlivou stránku dokola, abych pochopila, co mi tím potřebovala sdělit. Krásně napsané. Jen mi chybí ten konec. Chci vědět něco dál. Napíšu Ježíškovi. ?
Jami Hejná 

„Dobrý den, Michalko,
děkuji za Vaši ochotu ❤.
Vaši knihu mám již rozečtenou (tento druhý nákup je jako dárek pro kamarádku) a musím říci, že je to jeden aha efekt za druhým. A taky nesmírná úleva.
Jako bych najednou dostala klíč k poutům, které mám skoro celý život na ruce ??
Mějte se moc krásně ?”

Alena J.

“Dostal jsem na knihu tip od kamarádky a presto, ze mi to prislo jako (bez urážky prosím, býval jsem dosti krátkozraký v tomhle ohledu) ezokravina. Říkal jsem si, co už, už jsem vyházel vic peněz za vetsi blbosti.

Pak knizka došla a já se začetl. Za prvně musím rict, ze tohle byla po delsi době četba, na kterou jsem se musel opravdu soustředit. Ne, ze by to nebylo dobře napsané, spis jsem tak nějak pracoval na pochopeni. A přiznám se, nebylo to vůbec příjemné čteni… teda to čteni jako takový jo, ale to, vidět se v tech příbězích, o kterých čtu. Vidět stejné chyby a vzorce chováni, které sedí i na mě. Rozhodne mě kniha nakopla správným směrem a doporučuji, kudy chodím, ikdyz ne všichni jsou ještě připraveni.

Diky moc, odvážím si říct, ze mi ta knížka změni život. (trosku už změnila, ale porad mam spoustu práce před sebou ? )

Díky a hodně štěsti na cestě k nalezeni sebelásky”

D.R.

“Jsem ráda, že na českém trhu jsou knihy a psaní tohoto ražení, často chci některé úžasné psaní sdílet a spousta lidí neumí anglicky teď mohu vás dík”

Nikola

Žádnou lepší knihu nemám a ani jsem ji nikdy nečetla. Tahle kniha je 🔝 velmi doporučuji 💯❤️
Petra Pacáková

Jsem zatím ve čtvrtce. Nicméně jsem přehodnotil  svou aktuální situaci a snad už naložím se svým životem a svou osobností- povahou tak, jak vlastně chci já. ANO, už se mám rád. Vlastně, jak se zpívá v jedné písničce: nakonec jsou to chyby, to co z lidí dělá lidi….
Radim

Prvá kniha, ktora naozaj pomáha človeku na ceste k sebe samému. 👍

Eva Šafařiková
Právě jsem obdržela knihu.Moc děkuji za ní,právě jí čtu a potom ji bude číst i manžel.Jsem z ní nadšená a věřím,že nám pomůže.Pečlivě si ji pak uložím a ponechám pro své děti.Jsem ráda,že něco takového existuje.Určitě tím pomáháte spousty lidem.Přeji si,aby lidi se chovali k sobě,tak jak mají.I Vám přeji jen to dobré,ať se daří a ještě jednou děkuji.S pozdravem  😊
Štěpánka Bušková
Kniha je skvělá ! Dokonce tak moc, že už se mi po zapůjčení nevrátila domů 😉
Andrea Aries

“Michala jako kouče velmi rada doporučuji❣️Jednoznačně jsem se posunula jak v osobním tak i v pracovním životě. Několikrát jsme ho pozvali i do naší společnosti aby mohl předat svoji úžasnou energii i vědomosti stejně tak mým kolegům. Je to velmi vědomý člověk, terapeut, kouč, osobnost a přítel. Líbí se mi, že umí otevřít nejen oči, ale i vědomí. Nastartovat člověka v jeho potenciálu a ukázat mu, kde je jeho sebevědomí. Pokud na sobě chcete pracovat, jednoznačně doporučuji začít s jeho knihou Smysluplné vztahy.”

Šárka Mejstříková – majitelka Favour Finance

“Tahle kniha mi otevřela oči,které jsem stále přivírala.Nad tím,že dvacet let jen dělám něco pro druhé,pachtím se často až do vyčerpání a na sebe vlastně vůbec nemyslím… A čas ubíhá a já si konečně uvědomila, že to jde i jinak. Moc děkuji ❤️”

Jitka Smetanová 

“Ctu ji uz podruhe. Mam ji popsanou a podtrzeno spousty pasazi… Dekuji za ni. Otevira veci davno zapomenute a uzamknute.”

Gabriela Kallová

“Dočítám Vaší knihu Smysluplné vztahy a musím říct, že mi otevřela srdce, oči i duši. Děkuji za tak krásný dar do mého života. Některé věci jsem si už uvědomovala, ale nepřijala. Je dobré to vidět před sebou a vnimat v souvislosti s vlastnimy pocity a konečně přijmout vše takové jaké to je. 🙏”

Marie Jančárová

Knihu jsem dostala včera a již pár úvodních stránek napovídá o super díle! Těším se zase na objevování dalších …..Moc děkuji a přeji všem čtenářům pozitivní změny v jejich životech, stejně jako sobě!:-)

Dagmar Hrabinova

„Knihu mohu doporučit. Vzala jsem si ji s sebou na dovolenou, kdy jsem si ji mohla v klidu přečíst. K jednotlivým pasážím jsem se dokonce vracela. Nikdy jsem to s knihou nedělala, ale některé myšlenky a rady jsem si i podtrhala. Pomohla mi vidět to, co jsem nedělala správně. Děkuji.❤”

Martina Zemanová

“Půjčená ,přečtená, kupuji, tu musím mít doma. Je to bible o vztazích a životě. Děkuji”

Adéla J.

“Knihu čtu nyní, ukázala mi, že mnoho věcí musím změnit a to díky jinému myšlení. Je krásně napsaná. Je v ní mnoho moudrosti.”

Zuzana Kaplanová

“Ještě jednou moc děkuji za vnesení Vašich poznatků a zkušeností do něčeho tak jednoduchého a obyčejného, jako je Vaše kniha, která mi otevírá stále nové možnosti. Čtu si v ní opakovaně a vždy je pro mě novým zdrojem energie, úlevy, svobody a snadné víry, že můžu mít cokoliv v životě budu chtít, pokud tomu dám šanci a soustředění.?.”

Pavla Hýblova

Vaše kniha mi otevřela oči. Je úžasně a srozumitelně napsána. Pomohla mi přehodnotit priority v životě a nesnažit se stále jen někomu zavděčit na úkor sebe. Děkuji😊

Jana Poláková
Mužských komentářů jsem našel minimum. Rozhodně ale knihu doporučuji i mužské části populace. Všem, kdo v životě cítí nějakou disharmonii, neúplnost, nenaplněnost, nespokojenost. Jednoduché pravdy, s kterými jsme se třeba i potkali, zase z jiného úhlu. Opakování matka moudrosti. Děkuji za připomenutí zapomenutého a také představení nového.
Michael Woide
Dnes jsem prečetla vaši úžasnou knihu. Během jedné deštivé neděle. Je to k nevíře, jak mě pohltila. Nikdy dříve jsem u knihy nevydržela déle než hodinu. Děkuji vám za ni, otevřela mi oči v mnoha směrech.😊
A.K.
Zdravím Vás Bartošovi.Vaše kniha se stala pro mě inspirací na cestě životem. Na cestě jsem už dávno, leč uvědomuji si to až nyní. V knize je obsaženo tolik moudra, pravdy a hlavně lásky, že se nemohu nezeptat odkud jste všechny tyto krásné informace získali. Jedná se opravdu čistě o vaše terapeutické a osobní zkušenosti, nebo jste čerpali i z vašeho nitra, srdce, duše apd., jakkoli to chce kdo nazvat. Děkuji za Vaší knihu a případnou odpověď, na které vlastně ani moc nezáleží, jelikož kniha už plní svůj účel. 
Honza

“Kniha úžasná. Jednoduše psáno, bez zbytečných pojmů a jasně uvedeno na příkladu. Nemám ještě dočteno, ale líbí se mi a jsem ráda, že si mě našla v malém knihkupectví “

Eva Mertlová

Dostala jsem knížku jako dárek, a rozhodně mě nezklamala. Mám přečteno, v mnoha odstavcích jsem poznávala samu sebe. Určitě skvělá kniha a pomocník, budu se k ní často vracet. 💞

Lenka Vajsová
Šťastný den! Po několika týdnech, spíše měsících hledání jsem konečně našla tuhle knihu. Byla překvapivě… Mezi knihami o háčkovaní. A miluji synchronicity. Včera jsem si nadělila den sama pro sebe. Vybavila muže jídlem, sedla do autobusu odjela na okraj Prahy a celý den jsem kráčela po obvodu okresu. A dne otevřu knihu se záložkou na straně 57: Prostor pro sebepoznání – čas pro sebe… 🥰 (knihu jsem přečetla již několikrát, nikoliv jen do strany 57…)
Markéta Dolníčková

“Také jsem dočetla! Úžasné, jak, je to jednoduché a jak složitě lidé žijí a trápí se… Musím číst ještě jednou, protože jsem se rozptylovala tím na kolik lidí kolem mě by všechny ty rady ,,seděly”, a jak by jim to pomohlo… (včetně mě v některých kapitolách) vážně stojí za to si knihu přečíst a zamyslet se. Díky.”

Iveta Dohnálková

“Krásný den, Míšo a Michale!
Čtu vaši knihu. Vlastně nečtu. Já s tou vaší knihou mluvím.
Jsou to mé vnitřní promluvy. Bývám nadšená, překvapená, dojatá i vděčná.
Listovala jsem si knihou už i v koronačase, ale až ted‘ jsem ji pustila k sobě naplno.
Jdu s ní ruku v ruce pomalu, prázdninovým tempem a přitom je to hluboká práce.
Vždy v sobě nechávám nějaké téma chvíli žít…
…str. 9…“Díky mým dosavadním zkušenostem jsem měla strach, že nic lepšího není. Nastal čas to vše, co už jsem věděla, uvést do reality.“
YES! ? Děkuji za inspiraci!❤️”

S. Dubnová

Dobrý den, dostala jsem knihu od kamarádky k padesátým narozeninám. Knih na téma vztahy jsem za celé mé 26 leté manželství přečetla hodně, ale tato mi konečně otevřela oči, proč vztah s manželem nevyšel. Měli jsme každý jinou barvu 😊 A taky jsem se zavděčovala každému už od dětství a tak jsem úplně zapomněla na sebe. Nynější partner, kterého mám vedle sebe, si vaši knihu přečetl taky a musíme říct za nás oba, že jsme si řekli, hlavně žít a nechat žít. A nebát se mluvit a mluvit o našich snech a potřebách. Děkujeme za krásně srozumitelně napsanou knihu. 😌”
J.Hlinková

“Dobrý den, opravdu z hloubi své konečně šťastné duše bych Vám oběma chtěla poděkovat za úžasnou knihu, která mne posunula, usadila a ukázala směr, kam mám jít. Donutila mne po spoustě letech hledání všeho najít sama sebe…je to úžasné!! Hledám, pracuji na sobě a je to moc příjemné!! Konečně…
V knize mne bavilo, že se mi po přečtení určité kapitoly a prožití dané věci odkrylo hned něco dalšího a šup…bylo o tom na další stránce!! Toto se mi stalo několikrát a bylo to tak vyživující, že to ani nedokáži popsat…
Znova a znova MOC DĚKUJU!!! Tuhle knihu rozhodně nikomu nepůjčím, budu se ke spoustě věcí vracet. ?”

Lenka Kubíková

“Dobrý den. Knihu jsem koupila jako svatebni dar, ale nedalo mi to a pred predanim jsem si ji precetla, z vetsi casti. A uvedomila si ze ziju svuj zivot tak abych necitila… bolest, lasku, sebe! Neuveritelne! Jsem z toho v uzasu…. Kde jsem na sve ceste tak zatvrdla? Dekuji. Budu si ji muset objednat znovu ?.”

Daniela V.

“Dobrý večer pán Bartoš. V piatok mi prišla knižka Smysluplne vzťahy.. Zo srdca vám ďakujem.. Je neskutočna.. Famozna.. Nasla som sa v rôznych častiach.. A dala mi opäť o niečo širší pohľad na život.. Vzťahy,. A rôzne životné situácie… Som vám nesmierne vďačná.. Za každé slovo.. Radu.. Odporúčanie a vysvetlenie.. Otázky.. Všetko dobre želám vám.. Aj rodine..”

Diana Dreninová

“Mam knihu a je skvěle napsána . Doporučuji kdo ji nemá . Já jsem prošla změnou ne diky této knize , ale přesto jsem si jí koupila a zhlédla i webinař pána a paní Bartošových. Mluví ze života a to hodně otevírá oči a mysl a ❤️.”

Daniela Fiantová

“Poměrně dlouho jsem otálela než jsem se rozhodla pro koupi vaší knihy Smysluplné vztahy. Dnes jsem ji dočetla, doslova dostudovala?Od začátku se mnou rezonovala a já v duchu jásala, že konečně někdo napsal to, co jsem vždy intuitivně cítila, ale díky zažitým vzorcům chování a nedůvěře v sebe, potlačovala a ze strachu nepřijetí ostatními, nežila. Bonusem Vaší knížky je pro mě i skvělá část o firemních vztazích. Mockrát děkuji ?♥️?a přeji hodně spokojených čtenářů i klientů.”

Veronika Kruličková

Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.
Irena Porzerová

“Dobrý den, jedním slovem úžasné! Knihu jsem právě dočetla a pochopila další, nové věci o sobě. Naprosto souhlasím s vaší vizí a líbí se mi, jak píšete jasně, stručně a upřímně, žádný med kolem pusy, jak to některé z knížek (autorů) dělají ? děkuji moc! ?”

Kristýna Klasková

“Děkuju za nádhernou knížku. Ještě jsem ji nedočetla, jsem teprve na straně 104, ale už teď mohu říct, že je to nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla ( a četla jsem jich spoustu ?). Připletla se mi do cesty úplně náhodou v hodně těžkém období , které trvá už roky a je horší a horší. A přišla úplně v tu nejvhodnější dobu, protože poprvé za šest a půl roku, od té doby co se narodila dcera, mám volný nejen den, ale dokonce celý týden, takže můžu číst a o všem si v klidu popřemýšlet. To o čem píšete nádherně funguje. V neděli se mi podařilo vyrovnat se s jednou moji obrovskou „chybou“ z hodně vzdálené minulosti a dnes jsem si ujasnila postoj k velkému problému, který teď řeším a silnou úzkost najednou vystřídal nádherný pocit klidu, který skoro ani neznám. Děkuji.”

Markéta V.

“Mam knihu a je skvěle napsána . Doporučuji kdo ji nemá . Já jsem prošla změnou ne diky této knize , ale přesto jsem si jí koupila a zhlédla i webinař pána a paní Bartošových. Mluví ze života a to hodně otevírá oči a mysl a ❤️.”

Daniela Fiantová

“Děkuji za knihu. Už teď hltám každé slovo a mám pocit , že už to samo je léčivé. Vědět, že něco se neděje jen mě a že se moc v tom nerýpu, ale že když se mi něco pořád opakuje, tak to není jen tak. Je nádherně napsána. Je cítit, že nesdílíte jen naučené postupy ale opravdu prožitky. Mooc děkuji, už teď veliká úleva a těším na další stránky. Děkuju, děkuju, děkuju??❤️”

Anna

“Dobrý den pane Bartoši,před několika dny jsem dočetla Vaši knihu
Smysluplné vztahy.Je pravda,že jsem jí zhltala a v budoucnu se k ní
opět vrátím.V některých kapitolách knihy mi připadalo,že jsem to já o
kom píšete.Jsem jedna z těch,která se celý život starala o rodinu a
druhé a zapomínala na sebe až to dospělo do takového stádia,že jsem se
vyčerpala jak fyzicky,tak psychicky a v současné době jsem v pracovní
neschopnosti.Začínám více přemýšlet o sobě a mém životě a snad se mi
podaří dospět do takového stavu abych se měla ráda a přála bych si aby
se mi to podařilo.Moc Vám i Vaší paní děkuji za knihu,kterou jste
napsali a která mi dala to se více nad sebou zamyslet a krůček po
krůčku se dávat dohromady jak psychicky,tak i po fyzické stránce.
S pozdravem hezkého dne.”

Irena K.

“Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.”

Eliška Konviktská, Praha

“Šla jsem intuicí neomylně celý život za pravdou a jdu stále, mám ještě mnoho před sebou, co chci změnit a těším se na to. Nyní už ale bez jakýkoliv výčitek a pochyb. Vaše kniha mě v této části mojí osobnosti zcela osvobodila. Žádné “ kecy v kleci „, duchovní šílenství a filosofická dogmata. Jen zkušenost a objektivní pravda. MOC DĚKUJI ???.”

J.V.

“Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ…..
…vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje……přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo !”

Lucie H.

“Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.”

Irena Porzerová

“Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-). Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.”

Petr Fišer, Liberec

“Knihu doporučuji všem. A hlavně každému přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…”

Dana Hujerová

“Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!”

Jana Stožická

“Dnes jsem ji dočetla a opravdu mi změnila pohled na některé věci, teď jen na sobě zapracovat. Doporučuji všem.”

Lenka Macková

“Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života. Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.”

Martina Roubalová, Plzeň

“Jsem teprve na cca 30 straně, a už mám pocit, že se vidím jinak než dřív, moje nejlepší investice do sebe ….”

P.

“Také čtu. ..tato knížka mě už vše jen potvrzuje. Doporučuji všem. Chcete změnit svět? ….začněte u sebe. ..Krásný den a lásku všem.”

Marie Kohoutová

“Na psaní recenzí je těžká jedna věc. Měli byste sepsat cosi slovy nepochytitelného do slov. Něco, co se nedá dost jednoduše popsat, u čeho člověk zkrátka musí být. Můžu tedy říci – byl jsem u toho… a bylo to náramně dobré. Byla to terapie založená na trochu jiných, než konstelačních základech, práce s moudrostí těla, velmi intuitivní a uvolňující…ale jak jsem řekl, slova jen chabě popisují realitu….

Míšu znám již léta, a i za jejího vydatného přispění, jsem se svým životem, doufám, udělal nějaký kusanec práce. Po roce, kdy se změnilo v mém životě snad úplně všechno, kdy jsem konečně pochopil gró svého života a začal ho žít, jsem si říkal, že už je to v zásadě dobré a z nejhoršího jsem venku. To, co jsem dřív hledal, jsem konečně nacházel, a především reálně žil. Přesto jsem cítil, že ve mně dříme ještě cosi nevyřešeného, nevyřčeného, něco, co je třeba jaksi „docvrnknout“, tak jsem si řekl, že se na to s Míšou podívám. Jedním z fyzických příznaků, které se mi poslední dobou objevovaly, byly zablokovaná záda. I když jsem fyzicky docela skuhral, nějak jsem věděl, že ona příčina bude vězet někde hlouběji. No a pak přišla terapie a díky Míše jsem uviděl, kde je zakopaný pes, blok jsme rozpustili, poléčili, vrátili nevědomky přejatou energii tam, kam patří, a od té doby jsem v klidu a po bolesti ani památky.

Zní to celkem banálně a ve své podstatě to i banální je, ale to je na tom právě to kouzlo – spousta věcí v životě je ve skutečnosti docela jednoduchých. Míšina práce má pro mne jedno významné plus, je jemná, určitým způsobem pečující a pozorná, a zároveň v jiném smyslu přímá, jasná, průzračná až nekompromisní. Ukazuje věci takové, jaké jsou, což z jednoho úhlu pohledu může být neskutečně osvobozující a úlevné, a z druhého úhlu pohledu nebezpečné a děsivé. Záleží na vás, čemu v životě dáváte přednost. Pokud jdete cestou Pravdivosti jako já, pak vám mohu Míšu jako terapeutku vřele doporučit”

Štěpán Tušják

“S Míšou se znám již delší dobu a tak znám i část její cesty, kterou sama prošla. Není dokonalá, ale je pravdivá.
A k tomu pomáhá i svým klientům. Její konstelace jsou něco velmi speciálního. Nedají se popisovat…musí se zažít. I při skupinové práci jsou tvořené každému přesně na tělo.
Pravdivost k sobě, je to, co pomáhá nalézt i mě. Posvítí tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba. A svítí jasně…velmi jasně až to někdy bolí…pokaždé to ale stojí za to!
Tři setkání z cyklu VNÍMÁNÍ byla pro mne návratem k sobě. Pomohla mi přestat sebou vláčet stará závaží a začít dělat věci jinak…
Ráda posvítí i Vám. Je potřeba se jen rozhodnout…

Velké ocenění a díky za to co děláš. S Tvojí pomocí měním svůj život.”

Mellisa