Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ…..
…vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje……přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo !

 

Lucie H.

Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-). Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.

Petr Fišer, Liberec

Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života. Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.

Martina Roubalová, Plzeň

Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.

Eliška Konviktská, Praha

Také čtu. ..tato knížka mě už vše jen potvrzuje. Doporučuji všem. Chcete změnit svět? ….začněte u sebe. ..Krásný den a lásku všem.

Marie Kohoutová

Dnes jsem ji dočetla a opravdu mi změnila pohled na některé věci, teď jen na sobě zapracovat. Doporučuji všem.

Lenka Macková

Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.

Irena Porzerová

Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!

Jana Stožická

Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům. Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly. Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak

Hanka Pospíchalová, Jihlava

Knihu doporučuji všem. A hlavně každému přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…

Dana Hujerová

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.

Eliška Konviktská, Praha

Michale, Tvá kniha s přispěním Míši je prostě skvělá. Napřed jsem jí doslova přečetla jedním dechem, teď si v ní čtu pomaličku a přemýšlím si a zařazuji určité „prvky“ do svého „vztahování“. Na knize se mi velmi líbí stručnost, věcnost, tah na branku, klid, citlivost a svoboda + otevřenost nejen v projevu, ale i ve vztahu ke čtenáři. Hodně jsem zvažovala, zda si knihu koupit, neboť souzním s Tvými názory a náhledem a říkala jsem si, zda mi něco nového ještě přinese…. a nelituji. Navíc je hezká a skladná :). Moc Ti děkuji, že jsi ji napsal a bez ústupků vydal! A mám z toho radost ♥.

Ivana Hrušková

S Míšou se znám již delší dobu a tak znám i část její cesty, kterou sama prošla. Není dokonalá, ale je pravdivá.
A k tomu pomáhá i svým klientům. Její konstelace jsou něco velmi speciálního. Nedají se popisovat…musí se zažít. I při skupinové práci jsou tvořené každému přesně na tělo.
Pravdivost k sobě, je to, co pomáhá nalézt i mě. Posvítí tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba. A svítí jasně…velmi jasně až to někdy bolí…pokaždé to ale stojí za to!
Tři setkání z cyklu VNÍMÁNÍ byla pro mne návratem k sobě. Pomohla mi přestat sebou vláčet stará závaží a začít dělat věci jinak…
Ráda posvítí i Vám. Je potřeba se jen rozhodnout…

Velké ocenění a díky za to co děláš. S Tvojí pomocí měním svůj život.

Mellisa

„Na psaní recenzí je těžká jedna věc. Měli byste sepsat cosi slovy nepochytitelného do slov. Něco, co se nedá dost jednoduše popsat, u čeho člověk zkrátka musí být. Můžu tedy říci – byl jsem u toho… a bylo to náramně dobré. Byla to terapie založená na trochu jiných, než konstelačních základech, práce s moudrostí těla, velmi intuitivní a uvolňující…ale jak jsem řekl, slova jen chabě popisují realitu….

Míšu znám již léta, a i za jejího vydatného přispění, jsem se svým životem, doufám, udělal nějaký kusanec práce. Po roce, kdy se změnilo v mém životě snad úplně všechno, kdy jsem konečně pochopil gró svého života a začal ho žít, jsem si říkal, že už je to v zásadě dobré a z nejhoršího jsem venku. To, co jsem dřív hledal, jsem konečně nacházel, a především reálně žil. Přesto jsem cítil, že ve mně dříme ještě cosi nevyřešeného, nevyřčeného, něco, co je třeba jaksi „docvrnknout“, tak jsem si řekl, že se na to s Míšou podívám. Jedním z fyzických příznaků, které se mi poslední dobou objevovaly, byly zablokovaná záda. I když jsem fyzicky docela skuhral, nějak jsem věděl, že ona příčina bude vězet někde hlouběji. No a pak přišla terapie a díky Míše jsem uviděl, kde je zakopaný pes, blok jsme rozpustili, poléčili, vrátili nevědomky přejatou energii tam, kam patří, a od té doby jsem v klidu a po bolesti ani památky.

Zní to celkem banálně a ve své podstatě to i banální je, ale to je na tom právě to kouzlo – spousta věcí v životě je ve skutečnosti docela jednoduchých. Míšina práce má pro mne jedno významné plus, je jemná, určitým způsobem pečující a pozorná, a zároveň v jiném smyslu přímá, jasná, průzračná až nekompromisní. Ukazuje věci takové, jaké jsou, což z jednoho úhlu pohledu může být neskutečně osvobozující a úlevné, a z druhého úhlu pohledu nebezpečné a děsivé. Záleží na vás, čemu v životě dáváte přednost. Pokud jdete cestou Pravdivosti jako já, pak vám mohu Míšu jako terapeutku vřele doporučit“

Štěpán Tušják

Míše vděčím za hodně. Pomohla mi najít cestu zpět z mnoha slepých uliček. Důsledně, někdy nekompromisně, vždy však s laskavostí a velkým pochopením. Myslím, že Míši velký benefit spočívá v otevřenosti a v ochotě ke změnám v jejím soukromém životě. Své klienty tak dokáže dovést k vnitřní proměně, která se dříve či později odrazí v realitě. Individuální i skupinová sezení jsou vždy originálním setkáním. Vše je jakoby šité na míru. Velkou roli jistě sehrává Míši unikátní schopnost naladit se na potřeby ostatních a zároveň respekt k reálným možnostem každého klienta. Míši práce je velmi poctivá a její výsledky jsou hmatatelné. Peče výborné koláče … a je skvělý člověk.

Viktorie Červinková

„Paní  Míšu jsem potkala v nelehké životní situaci, kdy se mi doslova  den ze dne zhroutil svět. Od počátku mi setkání s Míšou přinášela úlevu, a to nejen díky jejímu  empatickému, lidskému a chápajícímu přístupu, ale i díky tomu  že mi dokázala  ukázat cestu,  kudy  a jak z mé situace ven,  a to hlavně prací se sebou a na sobě. Rozhodně  to nebyla, zejména na začátku, cesta pro mne lehká, ale díky Míšině podpoře, znalostem  a úžasnému vedení, které jsem si mnohdy ani moc neuvědomovala,  jsem  objevila zcela jiný pohled  nejen na situace, které se mi staly, ale i na  sebe a  okolní svět.  Dokázala  mi ukazovat, že i v mé situaci platí, že všechno zlé je pro něco dobré a musím říci, že nyní téměř po dvou letech,  je můj život skutečně  hezčí, bohatší  a baví mě víc než  léta předtím. Moc si kromě jiného na Míše cením toho, že má upřímnou radost z každého posunu svého „klienta“ k samostatnosti, vedla mne k tomu, abych se naučila pracovat sama se sebou a nehledala žádného „guru“, který by rozhodoval  o mém životě, vedla mne k objevení sama sebe. Na této cestě mi byla a i nyní je velkou podporou a pomocnicí,  i když  díky jejímu vedení potřebuji její pomoc čím dál tím méně.

Moc děkuji Míšo.

H.H.