Vaše ohlasy

SKLIZEŇ NAŠÍ PRÁCE

Knihu jsem koupila dceři. Slíbila, že si ji přečte a půjčí mi ji. Také bych se ráda poznala. Co myslíte? Pošle mi vyfocenou stránku přes Messenger. Pak čeká na odpověď. Už cítím, že si budu muset pořídit svoji. Nedá ji z ruky, což mě zase těší. Čtu si tu jednotlivou stránku dokola, abych pochopila, co mi tím potřebovala sdělit. Krásně napsané. Jen mi chybí ten konec. Chci vědět něco dál. Napíšu Ježíškovi. ?
Jami Hejná 

„Dobrý den, Michalko,
děkuji za Vaši ochotu ❤.
Vaši knihu mám již rozečtenou (tento druhý nákup je jako dárek pro kamarádku) a musím říci, že je to jeden aha efekt za druhým. A taky nesmírná úleva.
Jako bych najednou dostala klíč k poutům, které mám skoro celý život na ruce ??
Mějte se moc krásně ?”

Alena J.

“Dostal jsem na knihu tip od kamarádky a presto, ze mi to prislo jako (bez urážky prosím, býval jsem dosti krátkozraký v tomhle ohledu) ezokravina. Říkal jsem si, co už, už jsem vyházel vic peněz za vetsi blbosti.

Pak knizka došla a já se začetl. Za prvně musím rict, ze tohle byla po delsi době četba, na kterou jsem se musel opravdu soustředit. Ne, ze by to nebylo dobře napsané, spis jsem tak nějak pracoval na pochopeni. A přiznám se, nebylo to vůbec příjemné čteni… teda to čteni jako takový jo, ale to, vidět se v tech příbězích, o kterých čtu. Vidět stejné chyby a vzorce chováni, které sedí i na mě. Rozhodne mě kniha nakopla správným směrem a doporučuji, kudy chodím, ikdyz ne všichni jsou ještě připraveni.

Diky moc, odvážím si říct, ze mi ta knížka změni život. (trosku už změnila, ale porad mam spoustu práce před sebou ? )

Díky a hodně štěsti na cestě k nalezeni sebelásky”

D.R.

“Michala jako kouče velmi rada doporučuji❣️Jednoznačně jsem se posunula jak v osobním tak i v pracovním životě. Několikrát jsme ho pozvali i do naší společnosti aby mohl předat svoji úžasnou energii i vědomosti stejně tak mým kolegům. Je to velmi vědomý člověk, terapeut, kouč, osobnost a přítel. Líbí se mi, že umí otevřít nejen oči, ale i vědomí. Nastartovat člověka v jeho potenciálu a ukázat mu, kde je jeho sebevědomí. Pokud na sobě chcete pracovat, jednoznačně doporučuji začít s jeho knihou Smysluplné vztahy.”

Šárka Mejstříková – majitelka Favour Finance

“Kniha mi dala klid a vnitřní pocit, že i když jsem jiná než moje okolí, jsem vlastně v pořádku. Jsem šťastná, že se mi titul dostal do rukou ? Už se jen naučit jít svou cestou a nežít život druhých ?”

Janina Majdanová

„Knihu mohu doporučit. Vzala jsem si ji s sebou na dovolenou, kdy jsem si ji mohla v klidu přečíst. K jednotlivým pasážím jsem se dokonce vracela. Nikdy jsem to s knihou nedělala, ale některé myšlenky a rady jsem si i podtrhala. Pomohla mi vidět to, co jsem nedělala správně. Děkuji.❤”

Martina Zemanová

“Půjčená ,přečtená, kupuji, tu musím mít doma. Je to bible o vztazích a životě. Děkuji”

Adéla J.

“Knihu čtu nyní, ukázala mi, že mnoho věcí musím změnit a to díky jinému myšlení. Je krásně napsaná. Je v ní mnoho moudrosti.”

Zuzana Kaplanová

“Kniha úžasná. Jednoduše psáno, bez zbytečných pojmů a jasně uvedeno na příkladu. Nemám ještě dočteno, ale líbí se mi a jsem ráda, že si mě našla v malém knihkupectví “

Eva Mertlová

“Také jsem dočetla! Úžasné, jak, je to jednoduché a jak složitě lidé žijí a trápí se… Musím číst ještě jednou, protože jsem se rozptylovala tím na kolik lidí kolem mě by všechny ty rady ,,seděly”, a jak by jim to pomohlo… (včetně mě v některých kapitolách) vážně stojí za to si knihu přečíst a zamyslet se. Díky.”

Iveta Dohnálková

“Krásný den, Míšo a Michale!
Čtu vaši knihu. Vlastně nečtu. Já s tou vaší knihou mluvím.
Jsou to mé vnitřní promluvy. Bývám nadšená, překvapená, dojatá i vděčná.
Listovala jsem si knihou už i v koronačase, ale až ted‘ jsem ji pustila k sobě naplno.
Jdu s ní ruku v ruce pomalu, prázdninovým tempem a přitom je to hluboká práce.
Vždy v sobě nechávám nějaké téma chvíli žít…
…str. 9…“Díky mým dosavadním zkušenostem jsem měla strach, že nic lepšího není. Nastal čas to vše, co už jsem věděla, uvést do reality.“
YES! ? Děkuji za inspiraci!❤️”

S. Dubnová

“Čtu knihu už několik dnů. Obsah v ní se nedá “ zhltnout“, informace si vyžadují sebereflexi, vstřebání a čas na zažití a postupné zkoušení nových cest komunikace. Je to SUPER napsáno?. Klobouk dolů ?”

Eva Paroulková

“Všechno to dává smysl…díky! Na veřejných stránkách se téměř nevyjadřuji,ale u vás musím udělat výjimku…♡ V té záplavě „chytrých“ knih a rádoby návodů na život a vztahy si jen ta vaše na nic nehraje a prostě je opravdová.Je vidět,že víte…což je pro mě zásadní:) Přeji vám s vaší úžasnou ženou nekonečně společných,smysluplných let a ještě jednou děkuji za vaši knihu:)”

K.R.

Dobrý deň Michal, dobrý deň Michaela!V prvom rade sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať, že ste boli ochotní, mi Vašu knižku poslať do Nemecka. Knižka je úžasná, skvelá, autentická, je to proste dar, pre každého, komu sa dostane do ruky. Krajší koniec tohto očistného roku 2020, som si veru nemohla priať.  Táto tématika ma zaujíma už dlho a tak, ako je môj organizmus pripravený to spracovávať, tak postupne sa mi dostávajú do môjho zorného poľa články, knihy, videá s touto tématikou! A tak mi aj na Facebooku vyskakovali pomerne často príspevky s úryvkami z vašej knihy. Hovorím si, to je ono, tú knihu musím mať. Vaša kniha bola/ je pre mňa čerešničkou na torte, pretože konečne zdroj, ktorý pomenuváva všetky javy, situácie absolútne presne a jasne. Čo veta, to trefa do čierneho. Kniha nastavuje zrkadlo, odhaľuje pravdu a tým pádom bola/ je v mnohých pasážach – pre mňa – aj veľmi, veľmi krutá! Tá pravda tak strašne bolí! Toľko aha momentov, toľko uvedomenia! Je ale nevyhnutné túto pravdu o sebe poznať, spoznať, pomenovať, pozrieť sa jej do tváre, nebáť sa jej, neskrývať ju, spracovať ju, a jedine tak sa môcť posunúť ďalej a žiť lepší a kvalitný život.Veľmi sa mi páčilo, že kniha je z “nášho” prostredia, o dobe, o systéme, ktorý bol do veľkej miery zodpovedný za zmýšľanie, ktoré formovalo našich rodičov a tí nás potom v takom duchu vychovávali. Kniha je špecifická na našu mentalitu – akoby šitá namieru, na mieru našich problémov, trápení. (Som Slovenka, ročník narodenia 1977, a to, čo popisujete, som zažívala aj ja, na druhom konci vtedajšej spoločnej republiky). Ďakujem ešte raz a prajem všetko dobré! S úctou

Z. Š.

“Dobrý den, opravdu z hloubi své konečně šťastné duše bych Vám oběma chtěla poděkovat za úžasnou knihu, která mne posunula, usadila a ukázala směr, kam mám jít. Donutila mne po spoustě letech hledání všeho najít sama sebe…je to úžasné!! Hledám, pracuji na sobě a je to moc příjemné!! Konečně…
V knize mne bavilo, že se mi po přečtení určité kapitoly a prožití dané věci odkrylo hned něco dalšího a šup…bylo o tom na další stránce!! Toto se mi stalo několikrát a bylo to tak vyživující, že to ani nedokáži popsat…
Znova a znova MOC DĚKUJU!!! Tuhle knihu rozhodně nikomu nepůjčím, budu se ke spoustě věcí vracet. ?”

Lenka Kubíková

“Předně bych Vám ráda poděkovala za Vaši knihu a poslední webinář. Tolik aha momentů, co jsem při přečtení zažila a některé tedy byly i dost bolavé, to se mi snad ještě nestalo. Každopádně mi hodně otevřela oči. Toto téma neschopnosti „nechat se milovat“ hodně souvisí i s tím, jak to bylo v naší původní rodině. To, že je „láska za zásluhy“ si pak člověk nese s sebou…a je těžké tenhle „batoh“ zahodit.”

Lucie Hap

“Ještě jednou moc děkuji za vnesení Vašich poznatků a zkušeností do něčeho tak jednoduchého a obyčejného, jako je Vaše kniha, která mi otevírá stále nové možnosti. Čtu si v ní opakovaně a vždy je pro mě novým zdrojem energie, úlevy, svobody a snadné víry, že můžu mít cokoliv v životě budu chtít, pokud tomu dám šanci a soustředění.?.”

Pavla Hýblova

“Poměrně dlouho jsem otálela než jsem se rozhodla pro koupi vaší knihy Smysluplné vztahy. Dnes jsem ji dočetla, doslova dostudovala?Od začátku se mnou rezonovala a já v duchu jásala, že konečně někdo napsal to, co jsem vždy intuitivně cítila, ale díky zažitým vzorcům chování a nedůvěře v sebe, potlačovala a ze strachu nepřijetí ostatními, nežila. Bonusem Vaší knížky je pro mě i skvělá část o firemních vztazích. Mockrát děkuji ?♥️?a přeji hodně spokojených čtenářů i klientů.”

Veronika Kruličková

“Mam knihu a je skvěle napsána . Doporučuji kdo ji nemá . Já jsem prošla změnou ne diky této knize , ale přesto jsem si jí koupila a zhlédla i webinař pána a paní Bartošových. Mluví ze života a to hodně otevírá oči a mysl a ❤️.”

Daniela Fiantová

“Dobrý den. Knihu jsem koupila jako svatebni dar, ale nedalo mi to a pred predanim jsem si ji precetla, z vetsi casti. A uvedomila si ze ziju svuj zivot tak abych necitila… bolest, lasku, sebe! Neuveritelne! Jsem z toho v uzasu…. Kde jsem na sve ceste tak zatvrdla? Dekuji. Budu si ji muset objednat znovu ?.”

Daniela V.

“Knihu jsem si koupila a přečetla ji za 2 dny.? Neuvěřitelně mě osvobodila! Zbavila jsem se viny, kterou jsem cítila, protože jsem měla jiné názory než okolí a bála jsem se je prosadit. Děkuji Bartošům za odvahu jít svou cestou! ❤️ Kniha je skvělá!!”

Jana Oslancova

“Dobrý den, jedním slovem úžasné! Knihu jsem právě dočetla a pochopila další, nové věci o sobě. Naprosto souhlasím s vaší vizí a líbí se mi, jak píšete jasně, stručně a upřímně, žádný med kolem pusy, jak to některé z knížek (autorů) dělají ? děkuji moc! ?”

Kristýna Klasková

“Dobrý den pane Bartoši,před několika dny jsem dočetla Vaši knihu
Smysluplné vztahy.Je pravda,že jsem jí zhltala a v budoucnu se k ní
opět vrátím.V některých kapitolách knihy mi připadalo,že jsem to já o
kom píšete.Jsem jedna z těch,která se celý život starala o rodinu a
druhé a zapomínala na sebe až to dospělo do takového stádia,že jsem se
vyčerpala jak fyzicky,tak psychicky a v současné době jsem v pracovní
neschopnosti.Začínám více přemýšlet o sobě a mém životě a snad se mi
podaří dospět do takového stavu abych se měla ráda a přála bych si aby
se mi to podařilo.Moc Vám i Vaší paní děkuji za knihu,kterou jste
napsali a která mi dala to se více nad sebou zamyslet a krůček po
krůčku se dávat dohromady jak psychicky,tak i po fyzické stránce.
S pozdravem hezkého dne.”

Irena K.

“Děkuju za nádhernou knížku. Ještě jsem ji nedočetla, jsem teprve na straně 104, ale už teď mohu říct, že je to nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla ( a četla jsem jich spoustu ?). Připletla se mi do cesty úplně náhodou v hodně těžkém období , které trvá už roky a je horší a horší. A přišla úplně v tu nejvhodnější dobu, protože poprvé za šest a půl roku, od té doby co se narodila dcera, mám volný nejen den, ale dokonce celý týden, takže můžu číst a o všem si v klidu popřemýšlet. To o čem píšete nádherně funguje. V neděli se mi podařilo vyrovnat se s jednou moji obrovskou „chybou“ z hodně vzdálené minulosti a dnes jsem si ujasnila postoj k velkému problému, který teď řeším a silnou úzkost najednou vystřídal nádherný pocit klidu, který skoro ani neznám. Děkuji.”

Markéta V.

“Knihu jsem přečetl a můžu doporučit všem (i když to často nedělám:)). Pomohla mi dokonce pochopit některý moje ex:) Zažil jsem pár aha momentů. Byl jsem fakt mile překvapenej. Díky!”

Jan

“Dobrý večer, den . Velice Vám Děkuji za vytvoření tak úžasné, výjimečné a užitečné knihy “ Smysluplné vztahy“, která je naprosto fantastickým shrnutím výsledků mé Cesty, která trvala cca 20 let a začala kdysi dávno mým rozvodem. O to více se každý den těším z jejího pokračování. Rozdávám ji mým pacientům i přátelům, známým, všem, o kterých se domnívám, že chtějí a jsou připraveni. Šetřím si tak pro sebe mnoho večerů, které bych s nimi jinak strávila po telefonu ?. Je možno výtisky též vyzvednout v Praze osobně? Potřebuji 3 ks poměrně akutně .. Děkuji. Srdečně”

Brigita W.

“Děkuji za knihu. Už teď hltám každé slovo a mám pocit , že už to samo je léčivé. Vědět, že něco se neděje jen mě a že se moc v tom nerýpu, ale že když se mi něco pořád opakuje, tak to není jen tak. Je nádherně napsána. Je cítit, že nesdílíte jen naučené postupy ale opravdu prožitky. Mooc děkuji, už teď veliká úleva a těším na další stránky. Děkuju, děkuju, děkuju??❤️”

Anna

“Stěží říct v čem nejvíc mě kniha oslovila. Je komplexní, jsem stále na cestě, zjistila jsem, že jsem stále nepřijala sama sebe, jaká opravdu jsem, začínám se osvobozovat od hlubokých starých strachů…skrze mou změnu chování a komunikaci na dřeň (ač jsem se vždy snažila být otevřená, teď to bylo asi jiné), začal otevřeně komunikovat i můj muž a oba cítíme a zažíváme, že se dějí mezi námi změny k lepšímu po letech motání se v kruhu…a je toho mnohem víc. Je to opravdu cesta k sobě.”

Alena

“Dobrý večer pán Bartoš. V piatok mi prišla knižka Smysluplne vzťahy.. Zo srdca vám ďakujem.. Je neskutočna.. Famozna.. Nasla som sa v rôznych častiach.. A dala mi opäť o niečo širší pohľad na život.. Vzťahy,. A rôzne životné situácie… Som vám nesmierne vďačná.. Za každé slovo.. Radu.. Odporúčanie a vysvetlenie.. Otázky.. Všetko dobre želám vám.. Aj rodine..”

Diana Dreninová

“Jsem teprve na cca 30 straně, a už mám pocit, že se vidím jinak než dřív, moje nejlepší investice do sebe ….”

P.

“Děkuji velice za knihu,která mě posunula na jiný level, přečetla jsem ji na jeden nádech, v knize jsem se našla a je pro mě a můj další život velkým přínosem. Chtěla bych se zeptat zda je možné objednat ještě i první díl. Děkuji”

Lenka

“Šla jsem intuicí neomylně celý život za pravdou a jdu stále, mám ještě mnoho před sebou, co chci změnit a těším se na to. Nyní už ale bez jakýkoliv výčitek a pochyb. Vaše kniha mě v této části mojí osobnosti zcela osvobodila. Žádné “ kecy v kleci „, duchovní šílenství a filosofická dogmata. Jen zkušenost a objektivní pravda. MOC DĚKUJI ???.”

J.V.

“Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ…..
…vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje……přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo !”

Lucie H.

“Jsem ráda, že na českém trhu jsou knihy a psaní tohoto ražení, často chci některé úžasné psaní sdílet a spousta lidí neumí anglicky teď mohu vás dík”

Nikola

“Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.”

Eliška Konviktská, Praha

“Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-). Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.”

Petr Fišer, Liberec

“Dnes jsem ji dočetla a opravdu mi změnila pohled na některé věci, teď jen na sobě zapracovat. Doporučuji všem.”

Lenka Macková

“Také čtu. ..tato knížka mě už vše jen potvrzuje. Doporučuji všem. Chcete změnit svět? ….začněte u sebe. ..Krásný den a lásku všem.”

Marie Kohoutová

“Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života. Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.”

Martina Roubalová, Plzeň

“Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!”

Jana Stožická

“Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem.”

Irena Porzerová

“Na psaní recenzí je těžká jedna věc. Měli byste sepsat cosi slovy nepochytitelného do slov. Něco, co se nedá dost jednoduše popsat, u čeho člověk zkrátka musí být. Můžu tedy říci – byl jsem u toho… a bylo to náramně dobré. Byla to terapie založená na trochu jiných, než konstelačních základech, práce s moudrostí těla, velmi intuitivní a uvolňující…ale jak jsem řekl, slova jen chabě popisují realitu….

Míšu znám již léta, a i za jejího vydatného přispění, jsem se svým životem, doufám, udělal nějaký kusanec práce. Po roce, kdy se změnilo v mém životě snad úplně všechno, kdy jsem konečně pochopil gró svého života a začal ho žít, jsem si říkal, že už je to v zásadě dobré a z nejhoršího jsem venku. To, co jsem dřív hledal, jsem konečně nacházel, a především reálně žil. Přesto jsem cítil, že ve mně dříme ještě cosi nevyřešeného, nevyřčeného, něco, co je třeba jaksi „docvrnknout“, tak jsem si řekl, že se na to s Míšou podívám. Jedním z fyzických příznaků, které se mi poslední dobou objevovaly, byly zablokovaná záda. I když jsem fyzicky docela skuhral, nějak jsem věděl, že ona příčina bude vězet někde hlouběji. No a pak přišla terapie a díky Míše jsem uviděl, kde je zakopaný pes, blok jsme rozpustili, poléčili, vrátili nevědomky přejatou energii tam, kam patří, a od té doby jsem v klidu a po bolesti ani památky.

Zní to celkem banálně a ve své podstatě to i banální je, ale to je na tom právě to kouzlo – spousta věcí v životě je ve skutečnosti docela jednoduchých. Míšina práce má pro mne jedno významné plus, je jemná, určitým způsobem pečující a pozorná, a zároveň v jiném smyslu přímá, jasná, průzračná až nekompromisní. Ukazuje věci takové, jaké jsou, což z jednoho úhlu pohledu může být neskutečně osvobozující a úlevné, a z druhého úhlu pohledu nebezpečné a děsivé. Záleží na vás, čemu v životě dáváte přednost. Pokud jdete cestou Pravdivosti jako já, pak vám mohu Míšu jako terapeutku vřele doporučit”

Štěpán Tušják

“S Míšou se znám již delší dobu a tak znám i část její cesty, kterou sama prošla. Není dokonalá, ale je pravdivá.
A k tomu pomáhá i svým klientům. Její konstelace jsou něco velmi speciálního. Nedají se popisovat…musí se zažít. I při skupinové práci jsou tvořené každému přesně na tělo.
Pravdivost k sobě, je to, co pomáhá nalézt i mě. Posvítí tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba. A svítí jasně…velmi jasně až to někdy bolí…pokaždé to ale stojí za to!
Tři setkání z cyklu VNÍMÁNÍ byla pro mne návratem k sobě. Pomohla mi přestat sebou vláčet stará závaží a začít dělat věci jinak…
Ráda posvítí i Vám. Je potřeba se jen rozhodnout…

Velké ocenění a díky za to co děláš. S Tvojí pomocí měním svůj život.”

Mellisa

“Michale, Tvá kniha s přispěním Míši je prostě skvělá. Napřed jsem jí doslova přečetla jedním dechem, teď si v ní čtu pomaličku a přemýšlím si a zařazuji určité „prvky“ do svého „vztahování“. Na knize se mi velmi líbí stručnost, věcnost, tah na branku, klid, citlivost a svoboda + otevřenost nejen v projevu, ale i ve vztahu ke čtenáři. Hodně jsem zvažovala, zda si knihu koupit, neboť souzním s Tvými názory a náhledem a říkala jsem si, zda mi něco nového ještě přinese…. a nelituji. Navíc je hezká a skladná :). Moc Ti děkuji, že jsi ji napsal a bez ústupků vydal! A mám z toho radost ♥.”

Ivana Hrušková

“Knihu doporučuji všem. A hlavně každému přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…”

Dana Hujerová

“Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům. Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly. Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak”

Hanka Pospíchalová, Jihlava

“Míše vděčím za hodně. Pomohla mi najít cestu zpět z mnoha slepých uliček. Důsledně, někdy nekompromisně, vždy však s laskavostí a velkým pochopením. Myslím, že Míši velký benefit spočívá v otevřenosti a v ochotě ke změnám v jejím soukromém životě. Své klienty tak dokáže dovést k vnitřní proměně, která se dříve či později odrazí v realitě. Individuální i skupinová sezení jsou vždy originálním setkáním. Vše je jakoby šité na míru. Velkou roli jistě sehrává Míši unikátní schopnost naladit se na potřeby ostatních a zároveň respekt k reálným možnostem každého klienta. Míši práce je velmi poctivá a její výsledky jsou hmatatelné. Peče výborné koláče … a je skvělý člověk.”

Viktorie Červinková

“Paní Míšu jsem potkala v nelehké životní situaci, kdy se mi doslova den ze dne zhroutil svět. Od počátku mi setkání s Míšou přinášela úlevu, a to nejen díky jejímu empatickému, lidskému a chápajícímu přístupu, ale i díky tomu že mi dokázala ukázat cestu, kudy a jak z mé situace ven, a to hlavně prací se sebou a na sobě. Rozhodně to nebyla, zejména na začátku, cesta pro mne lehká, ale díky Míšině podpoře, znalostem a úžasnému vedení, které jsem si mnohdy ani moc neuvědomovala, jsem objevila zcela jiný pohled nejen na situace, které se mi staly, ale i na sebe a okolní svět. Dokázala mi ukazovat, že i v mé situaci platí, že všechno zlé je pro něco dobré a musím říci, že nyní téměř po dvou letech, je můj život skutečně hezčí, bohatší a baví mě víc než léta předtím. Moc si kromě jiného na Míše cením toho, že má upřímnou radost z každého posunu svého „klienta“ k samostatnosti, vedla mne k tomu, abych se naučila pracovat sama se sebou a nehledala žádného „guru“, který by rozhodoval o mém životě, vedla mne k objevení sama sebe. Na této cestě mi byla a i nyní je velkou podporou a pomocnicí, i když díky jejímu vedení potřebuji její pomoc čím dál tím méně.”

Moc děkuji Míšo.

H.H.