O nás

MICHAL A MICHAELA BARTOŠOVI

TERAPEUT | KOUČ | AUTOR

Více než 24 let jsem zasvětil firemní komunikaci a vztahům ve firmách. V průběhu času jsem se při práci s firemní klientelou začal věnovat koučinku, vztahovým terapiím a publikační činnosti. Se svojí ženou jsem napsal úspěšnou knihu Smysluplné vztahy. Vztahy jsou častým tématem mých klientů, stejně jako sebevědomí, sebehodnota, smysl a sebepoznání.

Tyto činnosti mě i po letech naplňují. Rád poznávám a propojuji souvislosti. Ve své terapeutické práci jdu vždy do maximální možné hloubky, kterou klientův proces umožňuje. To mohu mimo jiné i díky tomu, že se mi na mé vlastní cestě podařilo vystoupit z některých vzorců, které nás jako lidstvo v současné době svazují (limity rodových linií, různá kolektivní omezení, názorové systémy atd.).

Díky své vlastní cestě integrace k celistvosti vnímám, vidím a cítím více, než jsem si byl kdy schopen představit, a dokážu pracovat s hlubinnými procesy našeho podvědomí. Není v tom nic mystického, naopak je to velmi přirozený proces života, který je v možnostech každého jednotlivce.

Mimo to jsem manžel, rodič, podnikatel, cestovatel, zajímají mne filozofické, psychologické a duchovní směry. S mojí skvělou ženou vychováváme naše děti.

TERAPEUTKA | ENERGETICKÁ LÉČITELKA | VIZIONÁŘKA

Autorka metody My Self-Connection, Mapa na cestu, knihy Smysluplné vztahy. Lektorka úspěšných cyklů Fontány života, Vášeň pro život, víkendových seminářů Příběh mé duše, Dary mého rodu, Být živou vodou, Adam a Eva: mužský a ženský princip v nás.

Považuji za důležité vědomé propojení a přijetí našeho potenciálu na úrovni mysli, srdce, emocí, smyslů s důrazem na skutečné přijetí těla. Skutečnou svobodu a dobrý pocit v našem životě pocítíme jen pokud přijmeme své tělo a osvobodíme svou sexuální a tvořivou energii. Nic není důležitější než mít dobrý pocit ze svého života.

Ráda vařím, píšu, propojuji a zajímají mě nové cesty a příběhy, které píše sám život.

MANŽELÉ BARTOŠOVI

MANŽELÉ, MILENCI, PŘÁTELÉ, RODIČE

Zároveň jsme manželé, milenci, přátelé a jako rodiče vychováváme spolu naše děti. Život rádi užíváme ve všech jeho podobách. Baví nás společná práce, kdy pro vás tvoříme nové projekty. Naší schopností je vnímat širší souvislosti a jít pod povrch věcí. Mezi naše hlavní témata patří oblast sebepřijetí a propojování mužského a ženského principu v nás, i v rámci dalších vztahů. Čerpáme nejen z našich terapeutických zkušeností, ale také z našich osobních cest. Ne vždy byly jednoduché, ale podařilo se nám najít způsob, jak být partnery na všech úrovních. Mít skutečně smysluplný vztah. Tyto zkušenosti s vámi sdílíme v našich knihách, na přednáškách i seminářích. Takto propojujeme životní zkušenosti a vize s realitou. To považujeme za velmi důležité, protože mnoho lidí nedělá praktické kroky, které jako jediné v naší každodenní realitě vedou k výsledkům.

NAPSALI O NÁS

SLOVA NAŠICH ČTENÁŘŮ A ČTENÁŘEK

"Michala jako kouče velmi rada doporučuji❣️Jednoznačně jsem se posunula jak v osobním tak i v pracovním životě. Několikrát jsme ho pozvali i do naší společnosti aby mohl předat svoji úžasnou energii i vědomosti stejně tak mým kolegům. Je to velmi vědomý člověk, terapeut, kouč, osobnost a přítel. Líbí se mi, že umí otevřít nejen oči, ale i vědomí. Nastartovat člověka v jeho potenciálu a ukázat mu, kde je jeho sebevědomí. Pokud na sobě chcete pracovat, jednoznačně doporučuji začít s jeho knihou Smysluplné vztahy."

Šárka Mejstříková - majitelka Favour Finance

„Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům. Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly. Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak."

Hana Pospíchalová, Jihlava

„Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!"

Jana Stožická

„Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje, přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo!"

Lucie H.

„Knihu doporučuji všem. A hlavně každému přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…"

Dana Hujerová