Michal Bartoš

Kouč, mentor, autor úspěšné knihy
Smysluplné vztahy – Klíč ke svobodě.

Spolumajitel teambuildingové a eventové agentury Lemon production.

Mám více jak 22 let zkušeností v oblasti firemní komunikace avztahů ve firmách.

Zakladatel projektu Smysluplné vztahy.

Učím lidi měnit svůj vztah k sobě. To považuji za jedinou efektivní cestu. Vše totiž začíná od každého z nás. Spravovat můžeme jen svůj život, nikoli životy druhých. Vidím v klientovi možnosti, které v každodennosti životního běhu nevnímá, a dokážu věci přesně pojmenovat.

Rád cestuji, poznávám nové, zajímají mě filozofické, psychologické i duchovní směry.

Michaela Bartošová

Terapeutka, energetická léčitelka, vizionářka, autorka metody My Self-Connection, Mapa na cestu, knihy Smysluplné vztahy.

Lektorka úspěšných cyklů Fontány života, Vášeň pro život, víkendových seminářů Příběh mé duše, Dary mého rodu, Být živou vodou, Adam a Eva: mužský a ženský princip v nás.

Považuji za důležité vědomé propojení a přijetí našeho potenciálu na úrovni mysli, srdce, emocí, smyslů s důrazem na skutečné přijetí těla. Skutečnou svobodu a dobrý pocit v našem životě pocítíme jen pokud přijmeme své tělo a osvobodíme svou sexuální a tvořivou energii. Nic není důležitější než mít dobrý pocit ze svého života.

Ráda vařím, píšu, propojuji a zajímají mě nové cesty a příběhy, které píše sám život.

Manželé Bartošovi

Zároveň jsme manželé, milenci, přátelé a jako rodiče vychováváme spolu naše čtyři děti. Život rádi užíváme ve všech jeho podobách. Baví nás společná práce, kdy pro vás tvoříme nové projekty. Naší schopností je vnímat širší souvislosti a jít pod povrch věcí. Mezi naše hlavní témata patří oblast sebepřijetí a propojování mužského a ženského principu v nás, i v rámci dalších vztahů. Čerpáme nejen z našich terapeutických zkušeností, ale také z našich osobních cest. Ne vždy byly jednoduché, ale podařilo se nám najít způsob, jak být partnery na všech úrovních. Mít skutečně smysluplný vztah. Tyto zkušenosti s vámi sdílíme v našich knihách, na přednáškách i seminářích. Takto propojujeme životní zkušenosti a vize s realitou. To považujeme za velmi důležité, protože mnoho lidí nedělá praktické kroky, které jako jediné v naší každodenní realitě vedou k výsledkům.

Semináře a kurzy

Muž a žena na nové cestě

25.-26.1.2020 14.-15.3.2020 23.-24.5.2020

Cyklus 3 na sebe navazujících víkendů. Sestoupíme do hlubin, abychom se v rámci prvního a druhého setkání očistili, přijali a pochopili. Díky tomu už dále nemusíme nést to, co nás omezuje. První dvě setkání nás připraví na to, abychom se ve třetím mohli věnovat spolupráci muž a žena (i v sobě) na cestě k životní hojnosti.

Adam a Eva: Konečně na společné cestě

25.05

Celodenní prožitkový seminář pro muže a ženy – zadané i single.

Moje vášeň, moje síla pro život

28.09 - 29.09.2019

Moje tvořivá síla. Moje přirozenost. Moje vášeň. Moje mužství či ženství.

Napsali o nás