Záznam webináře  

Webinář je zaměřen na praktické nástroje a pochopení širších souvislostí, proč se nedaří převádět svá přání do reality života a co je v dnešní době opravdu funkční.

Po naší úspěšné přednášce na téma realizace našich přání, jsme se rozhodli podělit se o toto téma v živém webináři. Rok se překlopil do druhé poloviny a už je možné si osahat výsledky i nevýsledky vašich novoročních záměrů. Jak vám funguje vaše dosavadní strategie?Nefunkčních metod bylo a je dost, pojďme se podívat na to, co skutečně funguje. Dozvíte se širší souvislosti o tom, v jakém žijeme čase a proč některé metody realizování našich záměrů nefungují. A jaké postoje naopak pomáhají.

Získáte konkrétní tipy, jak se vyrovnat s minulostí, aby se vám strachy a neúspěchy z ní nepřepisovali do přítomnosti a poté do budoucnosti. Předáme vám, co se nám osvědčilo, mimo jiné i každodenní návyk, který vám umožní více si užívat přítomnost. Na závěr webináře jsme zodpověděli vaše dotazy.

 

KDY: Záznam webináře
KDE: Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ: 480 Kč/19 EUR

Na webináři se konkrétně dozvíte:

Proč nám nefunguje myslet hlavně pozitivně
Proč neumíme užívat přítomnost
Proč neustále opakujeme ty samé záměry, přesvědčení a vzorce chování tak jako naši předci
Osvojíte si praktický nástroj, který umožnuje vyrovnat se se svou minulostí, strachy a pocity neúspěchu
Efektivní způsob přistupovat ke svým vizím do budoucna, tak aby se proměňovali v realitu

Jak se sladit se svou přirozeností
Jak se vyvázat z toho co pro nás již není funkční a mnoho dalšího
Jaké každodenní návyky vám umožní užívat si přítomnost beze stresu
Zodpovíme vaše konkrétní dotazy

Výhody webináře

  • Záznam je dostupný po dobu 60 dní.
  • Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.

Jak webinář funguje?
• Připojit se lze přes  počítač nebo telefon, není potřeba další technické vybavení.
• Po zaplacení objednávky vám do emailu přijde odkaz pro přehrání webináře.

OHLASY ÚČASTNÍKŮ NAŠICH ONLINE PROGRAMŮ

Dobrý den,

děkuji moc za webinář Aby vaše přání…, moc ráda vás poslouchám a pracuji na sobě. Tento rok byl tvrdý, ale mnohé se mi ukázalo, takže vlastně fanj:D Jak říkáte, ve všem je úspěch a to mě nejvíce motivuje. Knihu také mám a u Michala jsem byla i osobně……
Vaše práce je skvělá a přeji aby pomohla co nejvíce lidem!!!
Přeji pěkné dny, hodně klidu a zdraví
Marcela

Dobrý večer, 

moc děkuji za záznam Vašeho webináře o přáních, je v něm opravdu spoustu skvělých informací a jsem moc ráda, že si ho budu moci ještě několikrát pustit. Se změnou nebýt jen pro ostatní jsem již začala před cca 3 lety, kdy jsem pochopila, že na prvním místě jsem já a pokud budu já spokojená bude spokojené i mé okolí. Hodně mi k tomu dopomohla kniha nebo vlastně knihy, jsou to 3 díly, psané pro děti, Sára. Proto jsem velice ráda za Vaše příspěvky, názory a zkušenosti, ke kterým jsem se díky Facebooku dostala. Mohu se tak dál někam posouvat a snažit se naučit být svobodná, vážit si sama sebe taková jaká jsem. Kniha Smysluplné vztahy mi přišla těsně před Vánoci a co jsem zatím stihla přečíst mě velice zaujalo. Proto Vám ještě jednou děkuji. Všechno je tak jak má být. Přeji Vám úspěšný nový začátek roku a hojný celý rok.
Petra Starková

Děkuji za krásný dárek v podobě dvou úžasných online programů, které jsem s vámi absolvovala, jako velkou inspiraci k mé cestě k sobě…už ted procházím druhé kolo poslechu…a stále si mi ukazují a propojují další věci. Tak jak jste říkali, postupně to všechno vědomě i nevědomě pracuje a vyvíjí se.
Děkuji vám oběma.

Zuzana Chaloupková

 

Program upřímně doporučuji coby nejlepší investici, kterou pro sebe v životě můžete udělat. Pro mě nejsmysluplnější přístup k životu. Skvěle dokazující, že vše je jen na nás, výborný start k pochopení, že nejlepší život máte, je-li podle VÁS! Nic násilného, filozofie programu do sebe perfektně zapadá, každý si najde to svoje, Michal a Michaela mají “štávu”, jsou i vtipní, dobře umí věci vysvětlit, a dokonce i individuálně poradí. Formát předtočených webinářů a online dotazů super, technicky jsem v pohodě zvládla i já  Některé pasáže si pouštím opakovaně – ne, že bych byla tak natvrdlá, ale jsou to fakt pecky! Kromě jiného jsem poslední 2 měsíce i dost ušetřila – přestala jsem vyhazovat peníze za náhražky dobrého pocitu, protože radost si tvořím jinak! Moc doporučuji a velmi děkuji.

Klára, Brno

 

Upoutávka na program manželů Bartošových mě zastihla v čase, kdy jsem naplno řešila vztahy kolem sebe a hledala svoje já. Přestože jsem viděla hodně videí, knih a dalších materiálů, z nějakého důvodu mě do programu táhl dobrý pocit – to chceš slyšet, kup si to… 😊. Tedy ne logika reklamy, ale vnímání. A ukázalo se, že velmi dobře. První 3 témata pro mě byla zcela zlomová.

S kamarádkou, se kterou jsme se přihlásily, jsme si velmi nadšeně vyměňovaly zpětnou vazbu a pohledy, jak hluboké a „jiné“, než to, co se člověk často dočte, to bylo. A pak už následovala jízda až do samotného konce, kde na sebe témata navazovala a stavěla jasně daný obraz (alespoň pro mě), jehož poselství je tak prosté, ale zároveň díky mnoha nuancím tak hluboké – MÍT V ŽIVOTĚ ZÁMĚR, DOVOLIT SI ŠTĚSTÍ, PŘESTAT BÝT ZÁVISLÁ NA PŘEDSTAVÁCH A VZORCÍCH OSTATNÍCH. BÝT VĚDOMÝM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA A DÍKY TOMU ŽÍT SPOKOJENĚJŠÍ A RADOSTNĚJŠÍ VZTAHY, DOVOLIT SI JE ZCELA SVOBODNĚ A JÍT ZA NIMI…

Program je velmi dobře postaven a je opravdu důležité jím pomalu a postupně projít. Každým dalším tématem mi způsob a pojetí témat ukazovalo to, co jsem žila a někdo KONEČNĚ POJMENOVAL. Formulace Michala i Míši, osobní příběhy a též osobní rady na webinářích, mi pomáhaly uvědomit si, co mě utváří a kde se v mém životě vzalo utrpení, bolest, nefunkční vztahy a partnerství. A pak, jak se s tím vyrovnat a co dělat proto, aby to tak nebylo.

Takže pokud chcete a jste připraveni ve svém životě prozřít, přiznat sami sobě, jak to doopravdy je, a hledat v sobě původ všeho dobrého i zlého, jste na správném místě…

 Jana K.

 

Vzkaz pro další zájemce?

Tento kurz Vás změní. Mě změnil tam, kde bych to vůbec nečekala. Spokojené dny

Hanka

PS: Až budete mít další kurz, ozvěte se ;).

Ve vašem programu  jsem dostal hodně odpovědí i na otázky které by mě ani nenapadli. Program mi ukázal jak to mám, cítil jsem, že je něco v nepořádku. Bylo to hodně poučné a myslím že už vím jak dál. Akorát “ty” koleje jsou fakt hluboké a občas v nich jedu zpátky (dost často), tak snad se to časem spraví…

Děkuji za Váš program

S pozdravem Ladislav S.

 

 

 

Jak jsem již psala při dotazu do webináře, že jsem nadšená a překvapení, že od programu Zrozeni k hojnosti jsem neměla již velké očekávání, jelikož jsem četla knihu Smysluplné vztahy a byla účastnicí programu Zrozeni k propojení. Byla jsem přesvědčena, že už mě nemůže až tak ničím překvapit, ale program Zrozeni k hojnosti mě mile naopak  překvapil. Otevřel mi v plno věcech další a další tajemné komnaty a vlastně mi dopřál i úlevu. Chci Vám moc poděkovat, že díky Vaši snaze předat ostatním lidem své know how o životě, otevřít jim oči, vymanit z fňukání a na férovku povědět jak to prostě je, že jsem začala svůj život více uchopovat do svých rukou, dělat vědomá rozhodnutí, nést odpovědnost za svůj život, více vnímat realitu tady a teď. Cítím, že jsem se tak nějak vnitřně uklidnila, nejsem tak nervózní a více přemýšlím nad vsším ne jak by se mělo, ale co já bych chtěla, co bych chtěla cítit. Neříkám, že je každý den posvícení, ale obrovský posun, který na mě okolí vidí, jsem za letošní rok, udělala tak rychle hlavně díky Vaší tvorbě. 
Přeji Vám krásné životy a snad zase někdy někde na shledanou
S pozdravem a přáním krásného vyladěného následujícího roku 
Lucie Pokorná

Chtěla jsem vám napsat jak životodárný je Váš kurz. Mění přežívání v život, z celého téměř vyléčeného srdce doporučuji !
Děkuji mockrát
Radka, Washington state USA

Program je skvělý, profesionálně připravený, nejde jen po povrchu věcí a je skutečně nabitý informacemi. Není to pro každého. Pokud je někdo ve vzdoru nebo ve skutečnosti nechcete ve svém životě změny, nepomůže mu nic, ani tenhle online. Ale pokud chce, stačí se tomu jen otevřít, celý program působí, i když to bude vypadat, že člověk aktivněnic nedělá. Prostě funguje otevřít se tomu a dovolit si nechat to na sebe působit. Změnu člověk stejně pocítí. Pokud si to dovolíte, tenhle program vám změní život.

Na závěr Vám chci poděkovat za to, co jste mi předali a přeji Vám krásný život, stejně, jako ho přeji i sobě

Veronika Vejrostová

 

“Konečně dobře zpracované mužské téma. Žádné řeči okolo, hodně aha momentů. Díky.”

Honza S.

Vám oběma ještě jednou mnohokrát děkuji za vaši práci, ochotu sdílet své zkušenosti a vstřícnost. Hledala jsem pomoc u různých lidí, v různých oblastech a s tímto, jsem se ještě nesetkala. Je to velmi bolestivé, ale uvnitř mi to jakoby říká jdi dál, neboj se a jdi dál. Trochu to nechápu, protože vždy předtím jsem měla hrozný strach, musím přiznat, že i na začátku kurzu. Nevěděla jsem, zda to zvládnu, ale utěšoval mě ten rok, co můžeme mít lekce k dispozici. Strach se umenšuje. Nyní jsou už dny, kdy cítím radost a věřím, že vše zvládnu.Velké díky s přáním pohodových dní.

Jana Č.

 

Děkuji Míšo a Michale za váš program Zrozeni k propojení :-)
Program skončil v červenci a dnes je říjen a já se stále k videím a seminářům vracím. Program je plný informací a připadá mi, že stále nacházím informace nové a nové a dávají mi nový smysl. Na seminářích nebo v emailu Míša a Michal zodpoví veškeré dotazy účastníků kurzu a nacítí se přímo na jejich situaci a problém, dostávají se k jádru problému konkrétního tazatele.  Mě jejich odpovědi velmi posunuly dál a zjistila jsem někdy o sobě i nepříjemné věci, ale to k vývoji patří a tak si velmi cením jejich upřímnosti a celého programu, přistupují k němu velmi zodpovědně a věřím, že pomohou spoustě lidem. Každým dnem si připadám dál, dostala jsem se blíže k sobe, cítím některé lidi i stromy a moc mě ta cesta baví. S tím jsem do programu šla a moje očekávání se naplnila. Cítím se stále více zrozena k propojení :-) a najednou mi přichází do cesty i více stejně naladěných lidí. 

Jitka

 

Míšo a Michale,

koncem roku sem si zakoupila záznam webináře – mezi jiným i na téma JAK TVOŘIT ZÁMĚR…  Sem nadšená! Ten pocit, že v tom nejsem sama, že každý tápe, různě se snaží, že všechno je v pořádku tak jak je…

a praktické kroky jako třešnička na dortu. DÍKY!  Sešit mám, zápisky taky, a zítra se těším na první psaní “příběhu”.  Tenhle webinář se vám vážně povedl!

pusu oběma Lucka

Kurz Zrozeni k propojení mi ušetřil 10tky milionů korun. Naučil mě starat se o sebe a ne o druhé. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí změnu ve svém životě

Děkuji manželům Bartošovým.

Pavel S.

Dobrý deň,
v rámci spätnej väzby sa chcem vyjadriť k vášmu online programu Zrozeni k hojnosti. Program sa mi páčil, vyhovovalo mi, že po každej časti bol týždeň odstup, tak bol čas informácie vstrebať, prípadne si video pozrieť viackrát. Podľa môjho vnímania šiel program do hĺbky, to oceňujem. Určité podobné naladenie súvisí možno aj s vekom, mám toľko rokov ako Michal. Najväčšou výzvou je teraz pre mňa byť dôsledný a urobiť si ten vlastný program života :-) Už som čítal viac literatúry na podobnú tému, niečo sa mi už aj podarilo, ale vytrvať, udržať si nastavenie v dennom živote je dôležité. Niekedy sa stratím v bežnom živote a spadnem dolu.
Každé to video je totiž taká podporná energia, ale keď program skončí, už tu tá energia nie je a človek musí sám vynaložiť úsilie, aby bol tvorcom svojho života, urobil si jasno čo práve teraz je najdôležitejšia téma a šiel za tým. Tu je môj priestor na zlepšovanie :-) Ďakujem za program.
Roman Kupec

Milá Míšo a Michale, chci vám poděkovat za jedinečný program, kterým jste předali pro mě převratné názory a pohledy na všechny možné oblasti života. Velice s vašimi názory souzním, líbí se mi vaše přímočarost a vlastně i jednoduchost. Potvrdili jste mi už ve své knize a teď programem spoustu teorií, které jsem na podvědomé úrovni už dlouho “tušila”, cítila, jen jsem si je pro sebe nedovolila připustit a pojmenovat. Ještě jednou děkuji za vaši podporu, až je mi líto, že program už skončil. Budu si určitě vaše videa pouštět znova.  Věřím, že v nich opět najdu něco nového, co jsem neslyšela v prvním kole, protože vaše slova jsou jedna velká moudrost za druhou, je to fakt husté a jste mi velkou inspirací. Přeji vám hezké prožití léta, odpočinku a prázdninové radosti.

Zdraví Markéta K.

 

Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:)

Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)

Hanka

Program mi opakovaně dodal pocit, ze jsem v pořádku a smím být taková, jaká jsem, což je pocit k nezaplacení!! V praxi to bude chtít ještě hodně tréninku, abych si ho udržela i mimo ozdravné časoprostorové ostrůvky videí a webinářů, ale už vím, jak se cítí ten cíl, za kterým jdu. Pomohli jste mi pochopit spoustu souvislostí a přijmout řadu věcí, jejichž dezinterpretace mě stály hodně energie. Bylo moc příjemné a léčivé moci se 2-3× týdně naplno ponořit do pocitu, ze vše, co se děje, je v pořádku – a do naděje, že i třeba tam, kde na vnější úrovni zdánlivě už nemám jak, existují další cesty, jak svůj život aktivně posouvat k lepšímu. Dále děkuji za spoustu skvěle formulovaných záměrů, které si s dovolením vezmu za své – na cestě za dobrým pocitem.

Martina

 

 

Váš webinář mi moc pomohl, videa jsou supr, mě pomohla si uvědomit hodně věcí, které jsem potřebovala slyšet byly to i odpovědi na dotazy i dotazy samotné co přišly po jednotlivých videí. Mě pomohla a na mě působila i Vaše energie,  při poslechu jednotlivých videí se mi spustily silné emoce:) Já za vše co jsem od Vás díky tomuto webináři získala moooooc děkuju.

Krásné léto Dáša

 

Program pro mě byla nejlepší investice do sebe sama. Nemusíte ani souhlasit se vším, co ve videích uvidíte, nikdo to po Vás nechce, nikam netlačí, program Vám prostě ukáže možnost, jak najít svoje vnitřní cítění a díky tomu žít život plnohodnotně podle sebe. Mít prostě radost z toho, že žijete. Že žijete život! Přestat přemýšlet zaběhlými nesmyslnými programy zážitými společností a podívat se na svět jinýma očima, reálnýma očima.

+ živé webináře s Bartošovými, kde dostanete odpovědi na přímé otázky. FB skupina, kde se navzájem můžete spojit s ostatními účastníky kurzu a další benefity, které mi rozhodně obohatily život.
Už po 2 měsících programu smýšlím jinak než na začátku. Jsem prostě ráda sama se sebou a uvědomuji si plno věcí. Díky za tento kurz.
Hezký den a moc Vám díky. Jste úžasní ❤️

Lucie

 

Kurz mi dal mnoho a rozhodně to nebyla ztráta času a peněz. Když do kurzu půjdete, budete sledovat videa a budete se někdy smát, někdy plakat, jindy budete sedět s vyraženým dechem a jindy zase budete pouštět video na 5x, protože to bude tak těžko uchopitelné, že Vám to bude připadat, jak přednáška z chemie na vysoké škole. Někdy budete mít i pocit, jako byste dostaly facku skrz monitor. 😊 Dobře míněnou! Pokud chcete opravdu změnit svůj pohled na svět a sám sebe, jděte do toho. Stojí to za to!

 Eva K.

 

Pokud jste ztratili směr svého života nebo dokonce i jeho smysl, tak je program určený právě pro vás.

Posvítí vám na cestu, ve vaší temnotě a dovede vás k sobě samému, k jádru své bytosti, to kým skutečně jste, k pochopení, uvědomění si sebe a svých pocitů.

Program vás zavede do hlubokých vrstev vašeho bytí a nastaví směr a rovnováhu. Dovede vás k pochopení opačného pohlaví a zbaví vás předsudků a mýtů mezi muži i ženami.

Naučí vás jak si dát záměr svého života. Program je pro ty, kteří chtějí ve svém životě zažívat dobrý pocit, mít zpět svou sílu a radost v životě.

Začít u sebe je základ, který nás dovede ke vztahům, co mají smysl ať už v našem soukromém nebo pracovním životě.

Vrátit se zpět do svého srdce a být tak opět doma.

Přeji pěkný den.

Simona Dobnerová

 

 Vám, se kterými to vše rezonuje a chcete ve svém životě opravdu jít dál, kurz vřele a z celého srdce doporučuji💟 Tak pokud to ucítíte, neváhejte a jděte do toho;)

Mimo jiné je pro mě největším přínosem vašeho kurzu ,, Zrozeni k Propojení” ,  že mě učí umění uvědomovat si pravdivě v každé chvíli. Co mi život tímto, co právě prožívám, říká, co mi vzkazuje, umění nechat a dát čas životu, přijmout pak poznání které z toho plyne..a s tímto poznáním udělat další krok ve svém životě. A pak vidět, že vše je najednou nové a vše další co život s tímto poznáním přináší má i nový význam, nový smysl. Zároveň mě to učí uvědomit si, že každá mince, situace, má dvě strany a obě mi mohou dobře sloužit, a tím prostě mizí hra na dobré a zlé a vše mi dobře slouží k užitku a vede mě. Pročišťují se všechny moje vztahy a nové vznikají na nových základech 🙏💟 Mohu jít teď více do hloubky a také tím dát svému životu nový směr, u mě je to hl. oblast vztahů v rodině, s dětmi se ženou s nejbližšími, kde se to hnulo a jde dobrým směrem, v mém pracovním směřování, v intimním prožívání.. všude kam s podívám;)🙂 A navíc mě tím vším  ,, Zrozeni k Propojení” vede vědomě volit a tvořit svůj život. Pocit úlevy, velké svobody a radosti. Díky Michale, díky Míšo, s velkým vděkem a radostí vám oběma přeju krásný život 🙏💟 a teď se i velmi těším na to, že se s vámi někdy setkám osobně.

Vašek

 

0
    0
    Můj košík
    Váš košík je prázdný