PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Muž a žena na nové cestě

Začátek: 01/25/2020 12:00am
Konec: 01/26/2020 12:00am
4500 Kč/víkend


Být ženou je radost, být mužem je hrdost.

V posledních dvou letech jsme oba prošli intenzivním procesem očišťování se z limitů, které nám v kolektivní rovině bráni utvářet smysluplné partnerství a znesvobodňují nás jako člověka. Současně se nám tím otevřeli nové způsoby, jak ve svém životě zažívat hojnost. Na toto téma připravujeme další knihy.

Vnímáme, že pro tuto cestu jsou dnes již někteří z vás připraveni. Rádi bychom vám, kteří to tak cítíte, umožnili projít tímto procesem za naší osobní podpory. Proto jsme se rozhodli v prvním pololetí 2020 uspořádat cyklus třech víkendových setkání na téma nové partnerské cesty.

Abychom mohli opravdu nezatíženě spolupracovat a vytvářet partnerství, musíme vyrůst. Vyrůst především ze svých přesvědčení o tom, co je muž a co je žena. Je to NOVÁ cesta, protože úloha muže a ženy může mít úplně jiný rozměr, než jak jsme zvyklí o něm uvažovat (díky výchově a kolektivním přesvědčením).

Jedině, když si uvědomíme, kým skutečně jsme, co jako muž a žena opravdu neseme, pak teprve můžeme tvořit svět, který je postavený na nových, hlubších prioritách.
Pak platí 1+1 = 3. To znamená, že spolu neseme něco velkolepějšího, než jsme my dva. Tento proces musí proběhnout nejprve v každém z nás (v našem individuálním mužsko – ženském nastavení) a pak se otiskne i do partnerství.

Tento cyklus bude pro maximálně 10 osob s osobní prací pro každého. Získáte nejen nové informace, ale přes prožitek pomocí konstelační techniky My-Self Connection, také otevření se novým možnostem v tématech: co mne odděluje od spolupráce s druhým pohlavím.
Tři víkendová setkání (leden, březen, květen) na sebe budou navazovat.
Sestoupíme do hlubin, abychom se v rámci prvního a druhého setkání očistili, přijali a pochopili. Díky tomu už dále nemusíme nést to, co nás omezuje. První dvě setkání nás připraví na to, abychom se ve třetím mohli věnovat spolupráci muž a žena (i v sobě) na cestě k životní hojnosti (to nezahrnuje jen materiální hojnost).
Semináře jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zapracovat na sobě, na svém partnerství i pro ty, kteří partnera z jakéhokoli důvodu teprve hledají (single).

1. víkend: Poznání otisků, které si nesu ze své původní rodiny. Rozloučení se s tím, co mne v životě zatěžuje. Nové přístupy k mužství a ženství. Co nás doopravdy tmelí i rozděluje. Nová cesta.

2. víkend: Seznámení se s možností vystoupení z kolektivních otisků, které nás historicky i současně limitují jako člověka.

3 víkend: Hojnost. Můj zdroj. Naše mužsko – ženská cesta k hojnosti. Zahrnuje celý komplex našeho života (ne, jen materiální hojnost).

Termín prvního semináře: 25.1. – 26.1. 2020

Termín druhého semináře: 14.3. – 15.3. 2020

Termín třetího semináře: 23.5. – 24.5. 2020

Čas sobota a neděle: 9.30 – 18.30 hod.

Cena za jeden víkendový seminář: 4500 Kč

Určeno pro ty kteří jsou vnímají hodnotu těchto 3 na sebe navazujících víkendů, kdy jeden tvoří schod pro druhý a navzájem se umocňují. Chceme utvořit kompaktní skupinu těch kteří se cítí připraveni a utvoří si tedy prostor pro všechny 3 víkendy.

Místo máte rezervováno po uhrazení 2000 Kč zálohy.
Přihlášky pouze mailem: [email protected]

NOVÁ KNIHA

  • Naše TOP webináře

    480 

DALŠÍ SEMINÁŘE

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.