Celý seminář bude o tom, jak se vrátit ke své přirozenosti. Poznat své základní nastavení  a  spojit se svou velkou životní silou, která nám umožní a vytvoří prostor se navenek projevovat a brát si od života to, co přirozeně potřebujeme.

Toto setkání bude věnováno spojení se svou sexuální tvořivou silou.  Jestli chceme život cítit z hloubky, je potřeba osvobodit a dát důvěru své přirozenosti na úrovni těla- svému „vnitřnímu zvířeti“ a nechat ho promlouvat, užívat si radost a přítomný okamžik. Znovu se naučit vnímat sebe, instinkty. Naše tělo se vyvíjelo miliony let a je nositelem veliké moudrosti a síly, která nám pomáhá orientovat se v životě.

Jedním z témat kterým bude každý individuálně procházet je spojení se svým silovým zvířetem. Skrze tento obraz můžu lépe pochopit svoje jedinečné vyjádření naší přirozenosti spojené se silou.  Nestačí jen se cítit, ale projevovat se tak navenek. Ustát si to kdo jsem. Žít to, co mi bylo dáno. Najít původní nevinnost v poznání, že jsem jedinečným vyjádřením života a ten chce abych se projevoval, tak jak je mi přirozené. Naše síla nás dovede ochránit, stanovit si hranice ve vztahu ke světu. Také nám pomáhá dosahovat našich cílů a zajistit si finanční dostatek.

Ať už duchovní učitelé ohledně manifestace hojnosti píší cokoli, na to že jim jejich postupy fungují má velký vliv to, že jsou zde dobře ukotvení a mají dobře fungující první tři čakry. Peníze jsou hmotné a proto je potřeba mít ke hmotě dobrý vztah a být akce schopní.

Ženy si mohou procítit svoji smyslnost a šťavnatost a muži schopnost  vést druhé novým způsobem.

Zároveň součástí programu bude nalezení své vášně, toho po čem nejvíce v současnosti toužíme i když si to nemusíme uvědomovat.

Každý účastník má  během víkendu zajištěny 3 individuální práce v rámci skupiny. Budeme pracovat s konstelacemi My Selfconnection a šamanskými rituálními technikami. Seminář je prožitkový, teorie bude minimálně. Využívám svých darů vidění, slyšení a cítění, aby program byl vždy na míru skupině a jednotlivým účastníkům, kteří celým cyklem prochází. Věřím, že účinnost transformačních procesů velmi umocňuje individuální přístup, respektující jedinečnost každého a proto je počet míst na semináři omezen na 8 osob.

Místo  a termín konání: Praha Studio Můj pohyb, Střelničná 1, 28.-29.9.2019 10.00-19.00.

Cena víkendového semináře: 3500,-

Závazné rezervace na michaela@mmbartosovi.cz či 603412053

Další semináře

Muž a žena na nové cestě

Cyklus 3 na sebe navazujících víkendů. Sestoupíme do hlubin, abychom se v rámci prvního a druhého setkání očistili, přijali a pochopili. Díky tomu už dále nemusíme nést to, co nás omezuje. První dvě setkání nás připraví na to, abychom se ve třetím mohli věnovat spolupráci muž a žena (i v sobě) na cestě k životní hojnosti.

Adam a Eva: Konečně na společné cestě

Celodenní prožitkový seminář pro muže a ženy – zadané i single.

Napsali o nás