Celodenní prožitkový seminář pro muže a ženy – zadané i single.
O čem náš seminář pro muže a ženy?
Žádná suchá teorie. Připravili jsme pro vás prožitkové prvky, u kterých poznáte svá vztahová nastavení a budete mít příležitost je změnit.
Vše začíná u nás. Vztahy jsou odrazem našich (často podvědomých) nastavení.
Rozhodli jsem se předat to, co funguje nám i našim klientům. Vnímáme, že je čas dostat tyto zkušenosti mezi větší počet lidí, než je kapacita individuálních konzultací. Je čas, aby více lidí mohlo žít v naplňujícím partnerství.
Jdeme NOVOU cestou, takže žádné poučky o tom, co musíte jako žena/jako muž, naplňovat,abyste byli pro druhé pohlaví atraktivní. To je slepá cesta, která nám je prezentována posledních 20let. Je jedno zda jste čtenáři Cosmopolitanu, či ezoliteratury. Každý z nás je jedinečný a potřebuje svůj způsob, jak se dostat k tomu co je třeba, aby mu partnerství fungovalo.
Seminář je zároveň místo inspirativního setkání s lidmi, kteří berou život do svých rukou a jsou odhodlaní něco pro sebe dělat.
Počet míst je omezen. Na seminář je třeba zakoupit vstupenku.
Vstupenky jsou k dispozici zde:
https://www.smysluplnevztahy.cz/seminar/Termín: sobota 25.5.2019Čas: 9.30 – 18.00 hod
Místo: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2
Cena celodenního semináře: 970 KčTěšíme se na VásMichal a Michaela Bartošovi

 

Další semináře

Muž a žena na nové cestě

Cyklus 3 na sebe navazujících víkendů. Sestoupíme do hlubin, abychom se v rámci prvního a druhého setkání očistili, přijali a pochopili. Díky tomu už dále nemusíme nést to, co nás omezuje. První dvě setkání nás připraví na to, abychom se ve třetím mohli věnovat spolupráci muž a žena (i v sobě) na cestě k životní hojnosti.

Moje vášeň, moje síla pro život

Moje tvořivá síla. Moje přirozenost. Moje vášeň. Moje mužství či ženství.

Napsali o nás