Byl tak úžasný, skvělý a pak zmizel

autor: | 27. 04. 2021 | Muži, Vztah k sobě, Vztahy, Ženy | 0 komentářů

Ano, píšu o mužích, kteří dokáží vytvořit dojem.  Jsou to ti, kteří vám umí zamotají hlavu. Jsou úžasní, zábavní – zkrátka zosobnění ženského snu. Potíž je v tom, že vzbudí zájem a poté zmizí. Někdy hned už v ten samý večer, tu samou noc, jindy po pár schůzkách. Někdy nedojde ani ke společné noci, o které sníte od prvních okamžiků. A o to právě jde. Takový muž sbírá body, ale nechce riskovat, že žena bude zklamaná, když objeví jeho obyčejnost.

Udělat ze sebe pana Božského není tak těžké, ale vydržet tu roli hrát déle, je daleko těžší. Rychlý ústup je řešením. Když dojde na vysvětlování, tak posloucháte řeči o nedořešeném vztahu s expartnerkou, potřebou najít sebe atd. Někdy ani to.

Jsou to muži, kteří se tak sebepotvrzují. Vytváření iluze je pro ně více, než skutečný vztah, kterého se bojí, takže do něj raději nejdou. Neboť jediná láska, která se nerozpadne je ta, která se nezrealizuje.

Pokud Vás tyto typy mužů přitahují, tak vězte, že by nebyli ve vašem životě, kdybyste je na nějaké úrovni nepoptávala. Kdybyste nedoufala, že někde existuje ON – dokonalý muž. Muž, ke kterému byste mohla vzhlížet. To je sen mnoha žen a také jeden z důvodů, který muže žene do nepřirozených pozic.

To, co vás vyváže z těchto neúspěšných vztahů je dospět a unést to, kým jste. Svou přirozenost. Pak ji můžete umožnit i mužům. Přestat se snažit o dokonalost svoji i partnerovu. Dělat ze sebe super ženu a očekávat to samé od muže. Je to cesta utrpení a nesmyslných nároků (na obou stranách). 

Být dospělou ženou vám také umožní zbavit se věčné nespokojenosti, při které vám žádný „normální“ muž nebude dost.

Být připravená na dospělý vztah, ve kterém máte svobodu být taková jaká jste a cítit z toho radost.

I o tom je náš dvou měsíční transformační online program Zrození k propojení- Dospělý muž / Dospělá žena.

Více na https://www.mmbartosovi.cz/zrozeni-k-propojeni/

ČTĚTE TAKÉ

Nelze měnit druhé

Nelze měnit druhé

Nemůžeme měnit partnera, ani nikoho druhého. Je dospělý. Měnit můžeme pouze sebe a svůj postoj k dané situaci. Řeším to s klientkami v terapiích často. Vy máte svoji odpovědnost k sobě. Ke svému životu. Proč ve vztahu, kde to dlouhodobě neladí chcete dále zůstávat?...

Proč při výběru partnerů ztrácíme soudnost

Proč při výběru partnerů ztrácíme soudnost

 "Kdybych to věděl(a) už na začátku". Často si tuto větu říkáme v době, kdy nám spadnou, vlivem některých událostí, růžové brýle a vidíme, že zřejmě nejsme s partnerem, který k nám opravdu ladí. Mnohdy je to až v situaci, kdy už nás pojí společné závazky - děti,...

Už mě nebaví být svému muži matkou

Už mě nebaví být svému muži matkou

Nedospělí muži se vydávají se do světa hledat buď princeznu nebo matku. O princeznách píšu jinde, dnes to bude o naplňování role matky. Velká část mužské populace hledá ženy, které jim něčím připomínají matku. Matka byla totiž jedinou ženou, se kterou kdysi prožili...